Speech To Text Premium ile Sesiniz Yazıya Dönüşsün

0
4897

Konuşmayı yazıya dönüştüren mobil uygulamalar arasında en iyisi olmaya aday olan ve App Store üzerinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Speech To Text Premium, sunduğu imkanlar ile günlük hayatta en sık kullandığınız uygulamalardan bir tanesi olacak.

Speech To Text Premium uygulamasını kullanarak konuşmalarınızı yazıya dönüştürebilirsiniz. Dilinizden çıkanların yazıya döküldüğü bu uygulama sayesinde oluşturduğunuz metinleri pek çok farklı platformda paylaşabilirsiniz. Bu metinleri SMS, e-mail ya da sosyal medya hesaplarınızda diğer insanlar ile paylaşabilirsiniz.

Speech To Text Premium uygulaması, söylenen kelimeleri metin formatına dönüştürmek için geliştirilen ve alt yapısı en iyi olan uygulamaların başında gelir. Bu uygulamayı diğerlerinden ayıran en büyük özelliği dil desteğidir.

Speech To Text Premium ile hangi dilde konuşursanız konuşun söylediğiniz kelimeleri metine dönüştürebilirsiniz. Bunun için yalnızca telefonunuzun dil seçeneğini değiştirmeniz yeterli olacaktır. İngilizce bir metin yazmak istiyorsanız dil desteğini İngilizce yapmanız gerekiyor. Bunu bütün diller için uygulayabilirsiniz.

Speech To Text Premium uygulaması ile oluşturduğunuz metinleri süre sınırı olmadan uygulama içinde saklayabilirsiniz. Böylece oluşturduğunuz metinlere daha sonra en kısa yoldan ve kolayca ulaşabilirsiniz.

Konuşmaları yazıya dönüştürmek için eşsiz bir uygulama olan Speech To Text Premium, Türker Güney tarafından geliştirilen bir mobil uygulamadır. Bu uygulama telefonunuzda yaklaşık olarak 28 MB alan kaplar. Şu an için yalnızda iOS işletim sistemine sahip cihazlarda çalışan ve iOS 10.0 üstü sürümleri destekleyen bu uygulamaya App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Speech To Text Premium, ücretsiz bir mobil uygulamadır. Uygulamanın gelişmiş özelliklerinden faydalanmak isterseniz uygulama içi satın almalar yapabilirsiniz. Ayrıca uygulama detaylarına incelemek ve ekran görüntülerine bakmak için aşağıda bulunan app store linkini kullanabilirsiniz.

‎Speech To Text
‎Speech To Text
Developer: Turker GUNEY
Price: Free+
  • ‎Speech To Text Screenshot
  • ‎Speech To Text Screenshot
  • ‎Speech To Text Screenshot
  • ‎Speech To Text Screenshot
  • ‎Speech To Text Screenshot
  • ‎Speech To Text Screenshot
  • ‎Speech To Text Screenshot
  • ‎Speech To Text Screenshot
  • ‎Speech To Text Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz