Sony, PlayStation Plus Abonelerine 60 TL Bakiye Hediye Ediyor

0
1502
playstation plus 60 tl bakiye hediye

PlayStation Plus’ın 10. yıl kutlamaları, PlayStation Plus abonelerine hediye bakiye kazandırıyor. PlayStation Plus abonelerinden bazılarının hesabına mağazada kullanabilmeleri için 60 TL hediye PlayStation Store kredisi yüklendi.

Sony, PlayStation kullanıcılarına sunuduğu abonelik servisi PlayStation Plus’ın 10. yılını kutluyor. Kutlamalara özel olarak aboneler için bir kampanya da başlatıldı. Abonelerden bazılarına 60 TL kredi hediye ediliyor. Kullanıcılar, hesaplarına tanımlanan bu krediyle PlayStation Store’da oyun ve paket satın alabilecekler.

Hediye kredilerin neye göre dağıtıldığı bilinmiyor. PlayStation Plus abonesiyseniz e-posta kutunuzu kontrol ederek hesabınıza PlayStation Store kredisi yüklenip yüklenmediğini öğrenebilirsiniz. Hediye kredi gönderilen abonelerin e-postalarında, “Playstation Plus’ın 10. yılını kutlamak için hesabınıza 60,00 TL Playstation Store kredisi ekledik. Playstation Plus’ı seçtiğiniz için teşekkür ederiz.” ifadesi yer alıyor.

Sony, abonelik servisinin 10. yılına özel 7 Temmuz’dan itibaren tüm abonelerine 3 oyunu da ücretsiz olarak sunmuştu. Henüz edinmediyseniz NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ve Erica oyunlarını 3 Ağustos’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebileceğinizi de hatırlatalım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz