Sociable İle Oyna, Tanış, Konuş

2
23427

Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilen Sociable uygulaması insanların hem oyun oynayıp hem de sohbet etmelerini sağlayan bir platformdur. Bu platform üzerinde oluşturacağınız üyelik ile birbirinden eğlenceli oyunlar oynayabilir, yeni insanlar tanıyarak yeni arkadaşlıkların temellerini atabilirsiniz.

Sociable uygulamasını indirdikten sonra uygulamanın giriş ekranında Facebook ile bağlan butonuna basarak üyelik oluşturuyorsunuz. Facebook ile bağlantı ekranında uygulama içinde izinleri ayarlayarak devam ettiğiniz zaman oynamaya ve sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Sociable uygulaması sizin hem oyun oynarken eğlenmenizi hem de bu sırada yeni insanlar ile tanışarak keyifli bir sohbete eşlik etmenizi sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama ile oturduğun yerden yeni insanları tanıyabilir, hayatına yeni insanlar alabilirsin.

Hem oyun oynayıp hem de yeni insanlar tanımanın en yeni hali olan Sociable uygulamasında tüm zamanların en keyifli oyunları yer alıyor. Bu oyunlar arasında Tavla, AA, Pişti, XOXO, Satranç, Jukebox, Diamonds, Jellies ve Match Pairs gibi oyunlar var. Bu oyunlardan istediğinizi seçerek rakiplerinize kendinizi gösterebilirsiniz. Şu an sınırlı sayıda olan oyun seçeneklerinin zamanla genişletilmesi ve uygulama içinde daha fazla oyunun yer alması bekleniyor.

Sociable uygulaması ile oyun oynamanın dışında insanlar ile sohbet edebilir, mesajlaşabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanarak insanları takip edebilir, paylaşımlarından haberdar olabilirsiniz. Aynı şekilde insanların sizi takip etmesine izin vererek uygulama içinde çeşitli paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sociable uygulaması içinde yer alan oyunların skor listelerini görüntüleyebilirsiniz. Dünya üzerinde hangi oyunda kimin en iyi olduğunu görüntüleyerek bu mücadeleye siz de ortak olabilirsiniz. Skor listelerinde adınızın yer almasını istiyorsanız rakiplerinizi elemeniz gerektiğini ve en iyi puanları almanız gerektiğini unutmamalısınız.

Rekabeti, oyun oynamayı ve sohbet etmeyi seviyorum diyorsanız Sociable ile bütün bunları bir arada yaşayabilirsiniz. Tek bir uygulama üzerinden hem oyun oynayıp hem yeni insanlar tanımanın keyfini yaşayın.

Sociable uygulamasını hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip olan cihazlar için kullanabilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmek için App Store ya da Google Play mağazalarını Ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Tamamen ücretsiz olan Sociable uygulaması ile oyun oynarken yeni insanlar ile tanışmanın ve sohbet edebilmenin keyfini yaşayın.

2 Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz