Float Oyunu

0
3016

iOS işletim sistemine sahip cihazlar için yeni geliştirilen mobil oyunlar arasına bir yenisi daha katıldı. O oyunların en yenilerinden biri olan Float oyunu kullanıcılara farklı bir oyun deneyimi yaşatmayı amaçlıyor.

Float oyununda kullanıcıların dikkatini çeken en önemli özelliklerden birisi uygulamanın arka planında çalan ve insanı rahatlatan müziklerdir. Rahatlatıcı ve sakinleştirici bir özelliğe sahip olan bu müzikler ile oyuncuların rahatlaması sağlanıyor.

Float oyunu bir çiçeğin yönlendirilmesi şeklinde oynanan bir oyundur. Oyuna başlarken sizin yönlendirmeniz için ortaya çıkan çiçeği nehrin üzerinde engellere takılmadan hareket ettirmeniz gerekiyor. Bunun için parmağınızı ekran üzerinde kaydırmanız ve çiçeği engellerden korumanız gerekecek. Eğer bir engele çarparsanız çiçeğiniz ortadan kalkacak ve oyuna yeniden başlayacaksınız.

Parmak hareketleriniz ile oynayacağınız bir oyun olan Float toplamda 8 aşamadan oluşan bir oyundur. Her aşama birbirinden farklı zorluklara sahip olarak karşımıza çıkıyor. Her bölümde sizi daha farklı engeller bekliyor. 8 farklı aşama da 8 farklı arka plan ve engeller sizleri bekliyor.

Oyunun Premium sürümünü indirdiğiniz zaman oyun içinde çıkan reklamları görmezsiniz. Uygulama içi satın almalar yaparak daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

iOS işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilen ve sakinleştirici bir özelliği olan Float oyunu ile hem oyun oynayıp hem de meditasyon yapabilirsiniz. Arka planda çalan yumuşak ve rahatlatıcı müzikler ile daha önce yaşamadığınız bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Dünya üzerinde pek çok ülkede kullanıma sunulan Float uygulaması farklı dillerde oynanabilen bir oyundur. İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve Çince gibi dünya dilleri başta olmak üzere yaklaşık 10 dil desteği bulunuyor.

Kullanıcıya hitap eden görselleri ve basit grafikleri ile dikkatleri çeken uygulama kullanıcılara güzel bir oyun deneyimi yaşatacak. Kullanıcılardan olumlu yorumlar alan uygulama kısa zamanda daha fazla kişiye hitap edecek gibi görünüyor.

Float ile yeni bir oyun deneyimi yaşamak ve sakinleştirici bir oyun deneyimi istiyorsanız oyunu App Store üzerinden indirebilirsiniz. Float oyunu ücretli bir oyundur. Oyunu indirip oynamaya başlamak için 6.99 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor.

‎Float
‎Float
Developer: GalacticThumb
Price: 12,99 TL
  • ‎Float Screenshot
  • ‎Float Screenshot
  • ‎Float Screenshot
  • ‎Float Screenshot
  • ‎Float Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz