Smarter – Beyin jimnastiği & Mantık oyunları

0
1699
smarter beyin jimnastigi uygulamasi

Beyin gelişimi için zihni aktif tutan aktivitelerden faydalanmak gerekiyor. Hem beyin egzersizi yapmak hem de eğlenmek isteyenlerin tercihinin çoğunlukla bulmaca ve zeka oyunları olduğunu söyleyebiliriz. Geliştirilen mobil oyunlar arasında bu tür oyunları kolaylıkla bulabilirsiniz. Farklı çeşitlerde sunulan zeka oyunlarıyla zihninizi güçlendirmeniz mümkün. Akıllı telefonlarda geçirilen vaktin verimli olması için bu oyunlar hem eğitici hem de eğlenceli bir seçenek oluyor. Hafızayı, odaklanmayı, hızlı düşünmeyi destekleyen zeka oyunları, oyunseverlerin en çok ilgi gösterdiği oyun kategorilerinden biri. Eğer siz de bu tür mobil oyunlarından hoşlanıyorsanız sizi Smarter oyunuyla tanıştıralım. Smarter – Beyin jimnastiği & Mantık oyunları’nda, becerilerinizi ve yeteneklerinizi test eden ve geliştiren birçok eğlenceli oyun bulunuyor. Seveceğinizi düşündüğümüz Smarter oyununa yakından bakalım.

Smarter – Beyin jimnastiği & Mantık oyunları

Smarter – Beyin jimnastiği & Mantık oyunları, birçok farklı kategoride sunduğu oyunlarla beyin egzersizi yaptırıyor. Uygulamada hassasiyetinizi ve tahmin yeteneğinizi, matematik becerilerinizi, hafızanızı, mantığınızı, dikkatinizi test eden çok sayıda oyun bulunuyor. İstediğiniz kategoriyi seçerek karşınıza çıkan oyunlarla kendinizi o alanda test edebilir ve geliştirebilirsiniz. Smarter’da beyninizi her yönden geliştiren eğlenceli zeka oyunları sizi bekliyor.

Düşünme becerinizi geliştirmeniz için beyninizi çok yönlü çalıştıran egzersizler yapmanız faydalı olacaktır. Smarter – Beyin jimnastiği & Mantık oyunları’nda bulunan çoklu görev kategorisindeki oyunlarda, aynı anda birden fazla becerinizi kullanmanız gereken durumlar olacaktır. Bu oyunlarla beyninizi zorlayarak farklı becerilerinizin kullanımını güçlendirin. Mantığınızı test etmenin yanında Smarter oyununda, günlük hayatta çoğu kişinin sıkıntısı olan odaklanamama problemine yönelik verimli alıştırmalar yapabilirsiniz. Dikkatinizi, konsantrasyonunuzu geliştirmeyi hedefleyen bu oyunları beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Zihninizin sınırlarını zorlayacağınız Smarter – Beyin jimnastiği & Mantık oyunları’nda oyun bölümlerini tamamlama sürenize göre ödüller de veriliyor. Ayrıca oyun da bir de yetenek gelişimi yer alıyor. Bu kısımda, oynadığınız oyunlardaki performansınıza göre değişen yetenek gelişiminizi takip edebiliyorsunuz. Böylelikle hangi beceriniz üzerinde daha çok çalışmanz gerektiğini görebiliyor ve buna göre çalışma şeklinizi belirleyebiliyorsunuz.

Eğlenceli zeka oyunlarıyla siz de beyin egzersizi yapmak isterseniz Smarter – Beyin jimnastiği & Mantık oyunları’nı deneyimlemenizi öneririz. Oyunu Play Store’dan ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz