Smart Alarm Clock

0
2943

iOS cihazlar için geliştirilen en gelişmiş alarm uygulaması olan Smart Alarm Clock kullanıcılara farklı bir alarm deneyimi sunuyor. Dünya üzerinde 10 milyondan fazla kullanıcıya hitap eden ve indirme sayısı her geçen gün artan bu uygulama alarm uygulamalarında en iyiler arasında yerini aldı.

İnsanların çoğunda bulunan ortak bir sorundur sabah erken saatlerde yataktan çıkmak. Çoğumuz işe, okula ya da herhangi bir yere gitmek için güne oldukça erken saatlerde başlarız. Bu başlangıcı yapabilmek için bir güç tarafından uyarılmamız gerekir. İşte iOS kullanıcıları için bu gücün adı Smart Alarm Clock. Smart Alarm Clock uygulaması ile istediğiniz saate alarm kurabilirsiniz.

Smart Alarm Clock uygulaması ile istediğiniz zaman aralıklarına alarm kurabilirsiniz. Örneğin sabah işe gitmek için kalkmanız gerekiyorsa saat 7 ile 7.20 arasına alarm kurarak hangi zaman dilimleri arasında uyanmak istediğinizi belirleyebilirsiniz.

Alarm uygulamalarının en büyük eksiklerinden birisi de kullanıcılara sabit alarm sesleri sunmalarıdır. Smart Alarm Clock ile daha önce sizi korkutarak uyandıran seslere veda ederek en güzel melodiler ile uyanmaya hazır olun.

Smart Alarm Clock uygulamasını diğer alarm uygulamalarından ayıran en büyük özelliği sizin uyku düzeninizi izleyerek zaman içerisinde sizi ne zaman uyandırması gerektiğine karar vermesidir. Nasıl yani diyecek olursanız şu şekilde açıklayayım: Örneğin siz alarmı belli bir zaman diliminde uyanmak için kurdunuz ve telefonunuzu yanınıza koydunuz. Smart Alarm Clock uygulaması zaman içerisinde sizin uyandığınız zaman dilimini ve uykunuzun en hafif olduğu zamanı belirleyerek o zaman sizi uyandırıyor.

Bu uygulama uyku düzeninizi takip ederek uykunuz esnasında çıkardığınız horlama gibi sesleri de kayıt ediyor.

Alarm uygulamaları arasında en akıllı algoritma sistemine sahip olması ile dikkatleri üzerine çeken Smart Alarm Clock diğer uygulamalara göre farklı olan ekranları ile de diğer uygulamaların önüne geçmeyi başarıyor.

Bütün bu özelliklere ve daha fazlasına sahip olan Smart Alarm Clock uygulamasının ücretli bir uygulama olduğunu söylemeden geçmeyelim. Eğer bu uygulamayı kullanmak istiyorsanız belli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Yaklaşık 9.99$ olan bu uygulamayı App Store üzerinden indirebilirsiniz. Uygulama şu an için yalnızca iOS işletim sistemine sahip cihazlarda çalışıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz