Fabby: Photo & Video Editor

0
2915

Fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında her geçen gün popülerliği artan ve adını sıkça duyuran Fabby Fotoğraf Düzenleme uygulaması ile göz kamaştıran fotoğraflar yapmak artık çok kolay.

Fabby uygulaması ile siz de profesyonel bir tasarımcı gibi fotoğraflarınızı süsleyebilir, uygulama içinde yer alan ve birbirinden farklı özelliklere sahip olan efektleri kullanarak fotoğraflarınıza yeniden renklendirme yapabilirsiniz. Fabby ile düzenlediğinizi fotoğraflar sayesinde çektiğiniz selfieler ya da diğer fotoğraflar harika bir görünüme kavuşacak.

Selfieleri en profesyonel şekilde çekebileceğiniz uygulamaların başında yer alan Fabby fotoğraf düzenleyici ile kullanacağınız efektler güzelliğinize güzellik katacak. Uygulama içinde yer alan güzellik filtrelerini kullanarak en iyi sonuçları ve en iyi filtre deneyimlerini yaşayabilirsiniz.

Fabby uygulaması içinde yer alan bulanıklaştırma efekti uygulama kullanıcıları tarafından en sık kullanılan ve tercih edilen özellikler arasında yer alıyor. Bulanıklaştırma efekti sayesinde fotoğraflarınızı profesyonel şekilde bulanıklaştırabilir bu sayede fotoğraflara daha profesyonel bir hava katabilirsiniz.

Fabby uygulamasını diğer fotoğraf çekme ve düzenleme uygulamalarından ayıran en güzel özelliklerden bir tanesi de fotoğraflara tema ekleyebiliyor olmanız. Tema ekleme özelliğini kullanarak fotoğraflarınızın arka plan görüntülerini değiştirebilir, daha eğlenceli görüntülerin ortaya çıkmasına neden olabilirsiniz. 30’un üzerinde arka plan seçeneğini kullanarak ister bir plaj da isterseniz bir partide yer alabilirsiniz.

Fabby fotoğraf düzenleme uygulaması ile düzenlediğiniz fotoğrafları diğer sosyal medya hesaplarınız üzerinden yalnızca bir kaç saniye içinde paylaşabilirsiniz. Uygulama içinde yer alan paylaş özelliği ile Instagram ya da Facebook’ta düzenlediğiniz fotoğrafları paylaşabilirsiniz. Ayrıca fotoğrafları paylaşırken kullanacağınız #fabby etiketi ile daha çok kullanıcıya hitap edebilirsiniz. Aynı şekilde bu etiket kullanılarak paylaşılan fotoğraflara bakabilir ve ilham alabilirsiniz.

Fabby uygulaması hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışır. Bu uygulamayı ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlamak için yapmanız gereken tek şey Google Play ya da App Store mağazalarını ziyaret etmek olacaktır.

Fabby uygulamasının her güncellemesinde uygulamaya yeni bir arka plan efekti eklendiğini ve uygulama içi geliştirmeler yapıldığını da söylemeden geçmeyelim. Bütün bu özelliklerin bir araya geldiği Fabby uygulaması kısa zaman içinde çok daha fazla kullanıcıya ulaşacak gibi duruyor.

‎Fabby — Photo & Video Editor
‎Fabby — Photo & Video Editor
  • ‎Fabby — Photo & Video Editor Screenshot
  • ‎Fabby — Photo & Video Editor Screenshot
  • ‎Fabby — Photo & Video Editor Screenshot
  • ‎Fabby — Photo & Video Editor Screenshot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here