Sludge Life, Epic Games Store’da 1 Yıl Boyunca Ücretsiz

0
788
sludge life epic games store

Epic Games Store’da ücretsiz oyun kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Platform, oyunseverleri memnun edecek bir ücretsiz oyun daha sundu. Geçtiğimiz şubat ayında duyurulan Sludge Life, Epic Games Store’da 1 yıl süresince ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebilecek.

Terri Velmann ile Doseone tarafından geliştirilen ve Devolver Digital tarafından yayınlanan Sludge Life, birinci şahıs, açık dünya, grafiti oyunu. Epic Games Store’da 1 yıl boyunca ücretsiz olarak sunulacak oyunu kütüphanelerine ekleyenler, oyuna sonsuza dek sahip olacaklar.

sludge life gorsel

Sludge Life

Açık dünyada geçen oyunda amacınız, kendi karakteriniz olan GHOST’u,  yaptığınız grafitilerle seçkin grafiticilerden biri haline getirmek olacak. Oyunda sadece grafiti yapmakla görevli değilsiniz. İsterseniz oyun içerisindeki bilgisayarınıza oyunlar indirip oynayabilir ya da etrafı keşfedip diğer karakterlerle zaman geçirebilirsiniz.

Sludge Life sistem gereksinimleri:

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 x64

İşlemci: Intel Core 2 Duo E6320

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: GeForce 7600 GS (512 MB)

Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 x64

İşlemci: Intel Core i3 2100, AMD Phenom II X4 965

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: GeForce GTX 660 (2048 MB)

Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Sludge Life, 28.05.2021 tarihine kadar ücretsiz olarak erişime açık olacak. Oyunu indirmek için Epic Games Store sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz