Slick – Otomatik Arka Plan Değiştirici ve Silgi

0
3362
slick arka plan degistirici uygulama

Sosyal medya kullanımının artmasına bağlı olarak mobil fotoğrafçılık uygulamalarına olan ilgi de her geçen gün artıyor.  Mobil fotoğrafçılık uygulamaları ile sosyal medyada paylaştığımız fotoğrafları daha yaratıcı ve dikkat çekici hale getirebiliyoruz. Bazen en sevdiğimiz fotoğraflarımızın arka planlarını beğenmeyebiliyoruz. Bu durum için de çözüm sunan birçok fotoğrafçılık uygulaması mevcut. Fotoğrafların arka planlarını silmek, değiştirmek için basit adımlarla uygulayacağınız düzenlemeler, fotoğraflarınızı yepyeni görünümlere kavuşturacaktır. Artık arka planından rahatsız olduğunuz fotoğraflarınız için dert yanmanıza gerek yok. Siz de bu şekilde fotoğraflarınız üzerinde değişiklik yapmak ve onları göz alıcı hale getirmek istiyorsanız Slick – Otomatik Arka Plan Değiştirici ve Silgi uygulamasıyla tanışın!

Fotoğraflarınızın Arka Planlarını Dilediğiniz Gibi Düzenleyin

Slick – Otomatik Arka Plan Değiştirici ve Silgi uygulaması, fotoğraflarınızın arka planlarını değiştirmenizi ve birbirinden güzel temalara sahip arka planlar ile fotoğraflarınıza yeni bir biçim kazandırmanızı sağlıyor. Uygulamada arka planın hepsini yok edebileceğiniz gibi herhangi bir bölümü üzerinde değişiklik yapma imkanınız da oluyor. Slick uygulamasının kolay kullanımlı araçlarıyla bu işlemleri pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Birbirinden farklı ve çarpıcı arka plan temalarıyla harika fotoğraflar ortaya çıkarmaya hazır olun.

Fotoğrafların Arka Planları Nasıl Değiştirilir?

Uygulamada fotoğraf arka planını değiştirmek için otomatik modu kullanabileceğiniz gibi manuel olarak kendiniz de düzenleme yapabilirsiniz. Otomatik modda uygulama, sadece sizin görüntünüz kalacak şekilde ayarlama yaparak arka planı yok ediyor. Eğer yapılan ayarlamayı yeterli görmezseniz bunun üzerine silme ya da ekleme gibi düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Fotoğrafınızın sadece belirli arka plan bölgesini silmek için de manuel modu kullanmanız faydalı olacaktır. Fırça boyutunu ayarlayıp düzenlemek istediğiniz noktalarda parmağınızı hafifçe gezdirerek, gerekli alanları silebilirsiniz. Profesyonel bir silme işlemi için uygulamanın yakınlaştırma özelliğinden de yararlanabilirsiniz.

Slick – Otomatik Arka Plan Değiştirici ve Silgi uygulamasında arka planınızı istediğiniz şekilde sildikten sonra fotoğrafınız için en iyi arka planlara göz atabilirsiniz. Birbirinden büyüleyici temalara sahip arka planlar, fotoğraflarınıza yeni  bir soluk getirecektir. Slick uygulamasının sunduğu arka planlarla kendinizi başka bir ülkeye, nefes kesen bir manzaraya ışınlayabilirsiniz.

Uygulamada fotoğraf montajı yapma imkanınız da var. Slick uygulaması ile birbirinden eğlenceli fotoğraf birleşimleri yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle kendinizi aynı fotoğrafta bir araya getirebilir, arka planınızı eşsiz bir görselle tamamlayabilirsiniz.

Fotoğraflarınıza büyüleyici görünümler kazandırmak için sizin de Slick – Otomatik Arka Plan Değiştirici ve Silgi mobil uygulamasını deneyimlemenizi tavsiye ederiz. Uygulamayı Play Store’dan ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz