Instagram Canlı Yayınında Dünya Rekoru Kırıldı

0
934
instagram canli yayin rekoru

Popüler sosyal medya platformu Instagram’ın canlı yayınında, rekor sayıda izleyici sayısına ulaşıldı. Survivor Türkiye programının yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, Instagram hesabından yaptığı canlı yayınında 3 milyon izleyici sayısıyla dünya rekoru kırdı.

Türkiye’de en çok izlenen programlardan biri olan Survivor, dünya genelinde bir ilke imza attı. Programın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlenen Acun Ilıcalı, Survivor yarışmacılarının da bulunduğu Instagram canlı yayınıyla, en çok izlenen canlı yayın oldu. 25 Mayıs tarihinde 23.30’da başlayan canlı yayın, kısa süre içerisinde 3 milyon Instagram kullanıcısı tarafından görüntülendi.

instagram canli yayin gorsel

Instagram canlı yayın rekorunun bir önceki sahibi, ünlü rapçi Tekashi69 olmuştu. 2 milyon izlenme sayısına ulaşan rapçinin canlı yayın rekoru, Acun Ilıcalı’nın 3 milyon izlenme sayısıyla kırılmış oldu.

Survivor yarışmacılarıyla birlikte yaptığı canlı yayın ile rekor kıran Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde gönüllüler yarışmasıyla yaptığı Instagram canlı yayını ile de 1 milyon izleyiciye ulaşarak Türkiye rekorunu kırmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz