Scorp – Binlerce Konu, Binlerce Video

1
3105

En etkin, en güncel, en samimi paylaşımlar Scorp’ta.

Bir Scorp rüzgarı ki, herkes kaptırmış gidiyor. Zira kaptırmamak elde değil. Sosyal medya dünyasına farklı bir form getiren, geldiği günden itibaren de büyük bir ilgi ile karşılanan Scorp; sesini, fikrini, yeteneğini kısacası istediğin her şeyi sergileyebileceğin içten ve samimi bir platform. Sosyal medya ağları denildiğinde, günümüzün aranan özellikleri olan anlık, kısa ve hızlı iletişim sağlayarak vazgeçilmezlik kazanan uygulamalardan biri olan Scorp’ta; yine 15 saniyelik videolar çekiyor, taze taze paylaşıyor ve gelecek yeni videoları heyecan içinde bekliyorsun. Yapman gereken bir konu seçmek ya da yeni bir konu oluşturmak. İster mizahını konuştur, ister düşüncelerini sakınmadan dile getir.

Kadın erkek ilişkileri, politika, futbol, moda, güncel haberler, trendler ve daha aklına gelebilecek birçok konu ile ilgili video çekip ben de buradayım diyebilir, hatta yepyeni insanlarla tanışıp dost olabilirsin. Scorp uygulamasını kullanmak için yalnızca video çekmek zorunda olduğunu sakın düşünme. Uygulamayı ücretsiz olarak AppStore ya da PlayStore üzerinden yükleyebilir, açılmış olan konulara ait birbirinden eğlenceli ve farklı videoları izleyerek de bu dünyanın bir parçası olabilirsin.

“Galatasaray Fenerbahçe Derbisi, Erkekleri İtici Yapan Özellikler, Diş Fırçası Olsaydınız Ne Söylerdiniz?” gibi güncel, renkli ya da absürd konulara ilişkin binlerce video ile binlerce kişinin fikrini, duygusunu, düşüncesini öğrenebilirsin.

-Reklam-

Apple Watch ile de uyum sağlayan uygulamanın güncel sürümü AppStore ve Google PlayStore’da yerini almışken, üstelik bu yeni versiyonda beklenen tam Türkçe desteği de sağlanmışken bir Scorp sever olmak için daha neyi bekliyorsun? Hemen uygulamayı yükle, sosyal medya hayatına farklılık ve renk kat, sende Scorp severlerden biri ol. Performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri ile rahatlıkla kullanabileceğin bu uygulama sayesinde güncel gelişmelerden, gençlerin nabzını tutan eğlence ve mizah anlayışından, yeniliklerden haberdar olabilir, hızla ilerleyen teknolojik çağın getirilerine anında uyum sağlayabilirsin.

Scorp Sosyal Medya ve Teknoloji Anonim Şirketi tarafından bizlerle buluşturulan bu uygulama için geliştiricisine teşekkürü bir borç bilir, bizlere dünyanın en samimi uygulamasını kazandırdığını söylemek isteriz. Scorp’ta buluşmak üzere.

Scorp - Video İzle
Scorp - Video İzle
Developer: Scorp Technologies
Price: Free
  • Scorp - Video İzle Screenshot
  • Scorp - Video İzle Screenshot
  • Scorp - Video İzle Screenshot
  • Scorp - Video İzle Screenshot

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here