Caffé Nero

0
3372

Bu uygulama çok hoşunuza gidecek!

Kahveleriyle cezbeden, ürünleriyle herkesin beğenisini kazanan Caffé Nero, mükemmel bir uygulamaya imza atmış. Üstelik yenilenen tasarımı ve güncellenen içeriği ile daha çok adından söz ettireceğe benziyor.

Bu uygulamayı yüklediğiniz an, tüm Caffé Nero mağazalarına gidişinizde satın aldığınız her ürün için damga kazanmaya başlıyorsunuz. Bu kazandığınız damgalar uygulamada yer alan Caffé Nero kartınıza yükleniyor ve yeterli miktarda birikince ücretsiz kahve alabiliyorsunuz. Bununla birlikte, artık çoğu mobil uygulamanın sunduğu ödeme kolaylığı gibi seçenekler, ‘olmazsa olmaz’ haline geldi diyebiliriz. Caffé Nero’da bu aşamayı es geçmemiş ve alınan kahveleri, ‘mobil ödeme’ ile hızlı ve kolay ödeyebileceğiniz bir seçenek oluşturmuş.

Ayrıca uygulama içerisinde size özel pek çok fonksiyon bulunuyor. Bunlardan ilki; Caffé Nero’daki size özel tüm gelişmelerden haberdar olabilmeniz. Aynı zamanda size en yakın Caffé Nero mağazalarının listelerine ulaşabiliyor, haritasına göz atabiliyorsunuz. Diğer yandan; Caffé Nero’ya ait nefis kahveleri ve diğer içecekleri yakından tanıma fırsatına erişmiş oluyorsunuz. Caffé Nero’nun sizin için hazırladığı özel ürünler hakkında bilgi sahibi olabilmeniz ise uygulamanın başka tatlı bir özelliği.

Biraz da uygulamanın güncellenen sürümü ile geliştirilen ve yenilenen özelliklerinden bahsetmek gerekir ise; Apple Watch uygulamasının artık kolunuzda olduğunu söyleyebiliriz! Bu sayede ödeme yapmak için iPhone’unuzu cebinizden çıkarmaya gerek kalmadan mobil ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kayıtlı olan kredi kartlarınızı listeleyebilir, QR kodunuzu rahatlıkla okutabilirsiniz. Bunların dışında Nero Kart’ınızdaki damgalarınızı görüntüleyebilir, bulunduğunuz konumdan yol tarifi alabilir ve Caffé Nero mağazalarını listeleyebilirsiniz.

Caffé Nero’nun 3.1 versiyonu ile profilinizi görüntüleyebilir, bildirimlerinizi listeleyebilir ve gerekli gördüğünüz takdirde okundu olarak işaretleyebilirsiniz. Kahve müdavimlerinin vazgeçilmez noktalarından biri olan Caffé Nero’nun, bu uygulama sayesinde müdavim sayısını arttırması kaçınılmaz görünüyor.

Protel tarafından Caffé Nero için geliştirilen bu uygulamayı hemen keşfetmek, damgaları biriktirmek ve avantajlarından yararlanmak için Google Play Store ya da App Store’u ziyaret edin. Caffé Nero Turkey uygulamasını ücretsiz olarak indirin. Kahvesiz güne başlamayan, günü kahvesiz kapatmayanlardansanız, eminiz ki; bu uygulama size ilaç gibi gelecek.

‎Caffé Nero Turkey
‎Caffé Nero Turkey
Developer: Caffé Nero Turkey
Price: Free
 • ‎Caffé Nero Turkey Screenshot
 • ‎Caffé Nero Turkey Screenshot
 • ‎Caffé Nero Turkey Screenshot
 • ‎Caffé Nero Turkey Screenshot
Caffè Nero
Caffè Nero
Developer: Caffe Nero Turkiye
Price: Free
 • Caffè Nero Screenshot
 • Caffè Nero Screenshot
 • Caffè Nero Screenshot
 • Caffè Nero Screenshot
 • Caffè Nero Screenshot
 • Caffè Nero Screenshot
 • Caffè Nero Screenshot
 • Caffè Nero Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz