Rehberdeki İsminizi Sinsirella Uygulamasıyla Öğrenin

0
2042
sinsirella uygulamasi

Sinsirella uygulaması sizi telefon rehberine kaydeden kişilerin, hangi isimle kaydettiğini görmenizi sağlayan bir uygulamadır. Birçok kişi başkalarının rehberinde hangi isimle kayıtlı olduğunu merak eder. Bu merak sonucunda Sinsirella Ağı adında yeni bir uygulama geliştirilmiştir. Sizlerde bu ağa katılarak, arkadaşlarınızın rehberindeki isminizi görebilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için ilk yapmanız gereken Sinsirella Ağına üye olmanız. Üyelik işlemi için telefon numaranızı uygulamaya girmelisiniz. Böylece akıllı cihazınıza bir onay kodu gelecektir. Gelen onay kodunu uygulamaya ekleyerek üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz. Burada ufak bir hatırlatma yapmamızda fayda var. Üye olurken “Kullanıcı Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum” gibi ibareler gördüğünüzde dikkatli olmalısınız. Kaydolduğunuz her uygulama için bu tavsiyemiz geçerlidir. Öncelikle size belirtilen kullanıcı sözleşmesini okumakta kesinlikle fayda vardır. Uygulamanın faydalarına gelelim.

Rehber üzerinde nasıl kaydedildiğinizi görmenin birçok yararı vardır. Öncelikle merakınız gidecektir. Ardından arkadaşlarınızda nasıl kayıtlı olduğunuzu bilmek birçok fayda sağlar. Mesela sizi sevmeyen insanların olduğunu buradan anlayabilirsiniz. Eğer sevilen birisiyseniz zaten adınız kalplerle kaydedilmiş olabilir. Tüm bu sorularınızın cevabı için Sinsirella uygulaması doğru tercihtir. Sizlerde bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz. Rehberde nasıl kaydedildiğini öğren hakkında araştırmalar yapıyorsanız Sinsirella uygulamasına bir şans vermelisiniz.

Neden Sevdik?

  • Uygulama kullanıcı odaklı tasarlanmıştır.
  • Akıllı cihazınızda çok fazla yer kaplamayacaktır.
  • İndirdiğiniz anda kullanımının çok kolay olduğunu görebilirsiniz.
  • Eğlenceli bir uygulamadır.
  • Arkadaşlarınızın rehberinde nasıl kayıtlı olduğunuzu görmenizi sağlar.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
5.5 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Evet

sinsirella
sinsirella
Developer: Silver Shark OÜ
Price: Free+
  • sinsirella Screenshot
  • sinsirella Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz