Lojistik ve Ticaret Uygulaması: My Lojistic

0
2569
my lojistic

My Lojistic uygulaması ticaretle uğraşan herkes için devrim niteliğinde. Bir uygulamadan daha fazlası olan My Lojistic sayesinde bütün işlemlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. İlanlarınızı yayınlayabileceğiniz bu uygulamanın birçok avantajı bulunuyor. Hadi o zaman My Lojistic uygulamasıyla tanışalım.

Uygulamanın ilk özelliği ilan arayabilmeniz. Bunun için arama filtrelerini aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Daha önce yayınlanan ilanları görüntüleyebilir, ilan sahipleriyle ticaret yapabilirsiniz. Şehirlerarası taşımalar için nereden-nereye özelliğini kullanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde araç bulma veya yük bulma kategorilerini kullanabilirsiniz. Ayrıca şehir içi veya uluslararası taşıma seçenekleri sayesinde arama kriterlerinizi genişletebilirsiniz.

My Lojistic uygulaması için diğer bir avantaj ilanlara ulaşabilmeniz. Diğer kullanıcıların yayınladığı ilanlara kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun için uygulamayı ilk indirdiğinizde üyelik oluşturmanız gerekiyor. Üyelik esnasında telefon numaranızı ve iletişim bilgilerinizi verebilirsiniz. Hatta uygulama içinde diğer bir güvenlik sisteminden bahsedelim. Telefon numaranızı eklediğiniz takdirde cihazınıza bir onay kodu gelecektir. Bu onay kodunu uygulamaya girerek My Lojistic uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlan detaylarında araç tercihi, kasa tercihi, ürün miktarı, ürün adedi gibi bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca açıklama kısmında diğer detayları görüntülemeniz mümkündür. Eğer başka bir kullanıcıya ait ilanı görüntülüyorsanız birkaç detaya bakmanızda fayda var. İlanını almak istediğiniz kullanıcıya ait son işler kısmına bakmanızı öneririz. Bu sayede kullanıcının deneyimini ilk etapta görmüş olabilirsiniz. Yük bulma kategorisindeki tavsiyemiz ise şehirlerarasında arama yapmanız.

My Lojistic uygulamasının tamamen ücretsiz olması harika. Lojistik ve ticaretle uğraşan alıcıların ve satıcıların buluştuğu bu platformu tavsiye ederiz. Sizlerde ticari işlemlerinizde alıcı bulmakta zorlanıyorsanız My Lojistic uygulamasını mutlaka denemelisiniz. My Lojistic uygulamasını Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Neden Sevdik?

  • My Lojistic uygulaması lojistik ve ticaretle uğraşan herkesin mutlaka kullanması gereken bir uygulamadır.
  • Uygulama tamamen ücretsizdir.
  • Mobil cihazlarınızda fazla yer kaplamaz.
  • My Lojistic uygulamasında yayınlanan ilanları ücretsiz görüntüleyebilirsiniz.
  • İlan sahiplerini arayıp iletişime geçebilirsiniz.
  • Kendi ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
3.5 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Evet

My Lojistic
My Lojistic
Developer: ByFatih
Price: Free
  • My Lojistic Screenshot
  • My Lojistic Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz