PUBG Mobile’ın Yeni Sezonunun Tarihi Netleşiyor

0
1174
pubg mobile yeni sezon

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un (PUBG) mobil versiyonu olarak çıkarılan PUBG Mobile’ın, yeni sezonuyla ilgili son zamanlarda birçok haber çıkmıştı. Oyunun kullanıcıları tarafından sabırsızlıkla beklenen yeni sezon olan 11. sezonun, 8 Ocak’ta gelmesi bekleniyor.

PUBG Mobile’ın 11. sezonu için gün sayılmaya başlanmış durumda. Sevenlerinin merakla beklediği yeni sezon, oyunu önemli değişikliklere hazırlayan  güncellemeyi de beraberinde getiriyor. 7 Ocak’ta 10. sezonun sona ermesinin ardından 8 Ocak’ta yeni sezonun gelmesi bekleniyor. Popüler mobil battle royale oyunu PUBG’nin, yeni sezonla birlikte bir süredir beklenen güncellemeleri de gelmiş olacak. PUBG Mobile 0.16.5 güncellemesiyle oyunun kış versiyonuna geçişi sağlanarak kış temalı kostümlere geçilecek. Ayrıca gelen güncellemeyle birlikte kar bisikleti de kullanıcıların kullanımına sunulacak.

Sevilen oyuna 11. sezon ile birlikte gelecek olan yenilikleri, aşağıda paylaştığımız Mr. Ghost Gaming adlı YouTube kanalı üzerinden inceleyebilirsiniz.

-Reklam-

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here