PUBG Mobile’dan Şaşırtan Hile Cezası!

0
1734

PUBG Mobile’da sıkça denk gelebileceğiniz hile kullananlar, hem oyuncuların keyfini kaçırması hem de yapımcının zarar etmesi açısından oyunun yapısına zarar vermekteydi. Şirket tarafından yapılan yeni açıklamaya göre bu oyuncular, artık ellerini kollarını sallayarak dolaşamayacak.

Oyun kurallarını ihlal eden ve hile yapan kişilerin güncel bir listesini paylaşacak olan şirket, bu kişilerin hesaplarını ihlalin tipine göre 10 yıla kadar süre ile askıya alacak.

Oyuncular için adil ve eğlenceli deneyim sunmak istediklerini ve hilenin bu deneyime engel olduğunu belirten PUBG, ihlal söz konusu olduğunda 10 yıllık bir cezanın söz konusu olacağını söyledi. Yetkililer ayrıca oyuncuların şüpheli eylem durumlarında raporlama işlemini gerçekleştirmesini istedi ve bu raporların detaylı bir şekilde incelendiğini belirtti.

Hile yapan kişilerin kimliklerinin açıklanmaya devam edeceğini belirten PUBG yetkilileri, şimdiye kadar 300 ile 500 bin kişinin  on yıl süre ile askıya alındığını da açıkladı. İleride oyunlarda hile kullanan oyuncuları caydırmaya yönelik cezalar artacak veya azalacak mı? Hep birlikte göreceğiz..

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz