Aksiyon-RPG oyunu Mortal Shell’in Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

0
943
mortal shell fragman

Cold Symmetry ve Playstack tarafından duyurulan aksiyon-RPG oyunu Mortal Shell için tanıtım fragmanı yayınlandı. Souls benzeri bir oyun olarak geliştirilen Mortal Shell, bu yılın üçüncü çeyreğinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için sunulacak.

Souls Like türü üzerine inşa edildiği belirtilen aksiyon-RPG oyunu Mortel Shell, oyuncuları zorlayacak diyebiliriz. Dark Souls oyunlarıyla doğan Souls Like türü oyunlarda, detaylı bir oyun dünyasında zorlu düşmanların üstesinden gelebilmeniz için yeteneklerinizi kullanmanız ve oldukça az hata yapmanız gerekiyor. Mortel Shell oyunu da böyle bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunun Konusu

Mortal Shell, paramparça bir dünyada akıl sağlığınızı ve dayanıklılığınızı test eden acımasız ve derin bir aksiyon-RPG oyunu olarak tanımlanıyor. Oyunun hikayesi, insanlığın çürümekte olduğu yozlaşmış bir dünyada geçiyor. Dark Father tarafından verilen emir üzerine gizli kutsal alanları takip etmeniz ve zorlu düşmanların üstesinden gelmeniz gerekiyor. İnsanlığın çökmüş olduğu dünyada Mortal Shell adı verilen kayıp savaşçıların ruh kalıntılarını ele geçirerek onların yeteneklerini kazanabiliyor ve silahlarını kullanabiliyorsunuz.

Cold Symmetry’nin kurucuları, geliştirme sürecini ve oyunla ilgili düşüncelerini “Bizimki gibi küçük bir ekibin, böyle bir oyunu geliştirmesi pek çok açıdan sandalla okyanus aşmaya benziyor. Sonunda Mortal Shell’i duyurabilmek, hayatımızda yaşadığımız en heyecan verici ve en korkunç deneyimlerden biri oldu. Son iki yıldır durmaksızın büyüme, kendinizin oynarken gerçekten eğleneceği bir oyun yapmanın karmaşıklığını şok olarak öğrenme zamanı oldu” şeklinde ifade ettiler.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz