Pac-Man 256 – Endless Arcade Maze

0
3038

En iyi Apple Oyunları arasında 2015’in birinciliğini göğüsleyen, yine 2015 yılında Facebook’da hakkında en çok konuşulan oyun ünvanını kazanan ve en iyi mobil/taşınabilir cihaz oyunu ödüllerine aday gösterilen Pac-Man 256, labirent oyunlarında rakip tanımıyor. Yaratıcısı Crossy Road tarafından muhteşem bir tasarıma sahip olan uygulama, hiç uzaklara gitmeden zihninizi arındırabileceğiniz nitelikte. Ayrıca görselliği ve ses efektleriyle de tatmin edici bir performans sergiliyor. Bir yandan labirenti çözmeye ve ilerlemeye çalışırken, diğer yandan sizi kovalayan düşmanlarınızdan kaçmak oyunu eğlenceli ve heyecanlı kılıyor. Kırmızı kirazlar, mavi hayaletler, sesli yenilen güçlü tanecikler sevimli bir atmosferin etmenleri olarak karşınıza çıkıyor. Kısacası Pac-Man tüm tatlılığıyla sizleri hiç bitmeyen bir labirentin içine hapsediyor.

Mobil cihazınız ya da tabletiniz için yeniden oluşturulan oyunda, hayaletleri zekice yenebileceğiniz 15’ten fazla komik güç kaynağınız bulunuyor : Laser, Giant, Tornado ve daha fazlası bunlardan bazıları. Gizlenmiş süper kötü adam olan Glitch’ler ise oyunun başından itibaren atlatmanız gereken kaçınılası karakterler. Bunların dışında Sue, Funky ve Spunky’i içeren ve yeniden dirilen hayaletler size yeni bir görev kazandırıyor.

iOS 7.0 ve üzeri sürüm gerektiren oyun, iPhone, iPad ve iPod Touch ile uyumlu olmakla birlikte Android cihazlarda da keyifle kullanılabiliyor. Ücretsiz sunulan oyunun versiyonu ise geçen ay güncellenerek 1.4 sürümüne yükseltildi. Yeni temaların eklendiği bu güncellemede, Garden, Go – Karts ve PAC – MANIA temaları oyunu sevenlerin beğenisine arz ediliyor. Bu arada birtakım geliştirmelerinde beraberinde geldiği versiyon, temaların daha karmaşık hale geldiğinin habercisi. Yeni skor tablosu ve Game Center Achievements ile pekiştirilen aplikasyon, günden güne artan indirme oranıyla da başarıdan başarıya koşuyor.

Daha önceleri bilgisayar, gameboy gibi cihazlarda büyük keyifle ve ilgiyle oynanan labirent oyunları, gelişen teknoloji ve cihazlarla birlikte mobil telefonlar üzerinde daha da gelişmiş versiyonları ile karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla bu zorlu, eğlenceli ve renkli platformlara katılmamak çok da mümkün olmuyor. Sizde bu atmosfere kapılıp gitmek, biraz olsun çocukluğunuza dönmek istiyor ya da sadece eğlenme amacı taşıyorsanız,  cihazınız için uygun olan mağazadan oyunu yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz