FIFA 16 Mobile

1
3867

Her nerde olursa olsun, ister sanal ister gerçek bir platformda olsun futbol oynamak için sınır tanımıyorsanız FIFA 16 ile bu hazzı doyasıya yaşayabilirsiniz. Yenilenmiş, hızlandırılmış ve çok daha iyi bir performans ile karşınıza çıkan FIFA 16, en gerçekçi futbol deneyimini sizlerle buluşturuyor. Üstün kalitesi ile oldukça ayrıntıya sahip olan aplikasyon, cihazınızda yeterli alan bulunması halinde daha verimli çalışıyor. 2015’te App Store’un en iyi oyunu seçilen uygulama, yepyeni oyun motoru, zorlu beceri maçları ve kurup yöneteceğiniz Ultimate Team ile iddiasını ortaya koyuyor.

Artık her maçta; goller daha heyecanlı, hareketler daha gelişmiş, kontroller daha hassas, animasyonlar ise daha iyileşmiş olarak kullanıcılara sunuluyor. Ücretsiz olarak edinilebilen bu oyunda, Gelişmiş Hibrid Kontroller sayesinde pro bir oyuncu gibi oynamak mümkün. Düğmeler ve Analoglar ile topu kontrol etmek bu sayede çok daha kolay. Savunmacıları oyundan düşürmek için ise Hücum Zekası ile gelişen ofsayt farkındalığı kazanabilir, istenilen sonuca ulaşabilirsiniz. Oyuna başladığınızda hayalinizdeki takımı kurmak için süper yıldızları transfer edebilir, takas edebilir veya kazanmayı tercih edebilirsiniz. Juan Cuadrado, Lionel Messi, Jordan Henderson gibi yıldız futbolcuları kaçırmamak için elinizden geleni yapmalısınız. Diğer yandan en güçlü kadroyu bir araya getirebilmek için formalarınızı, oyun stilinizi, dizilişinizi ve diğer özellikleri dikkatle seçerek oyuncuları bir dengede buluşturmalısınız.

Çeşitli ödülleri, sahada yeteneklerinizi daha farklı şekilde sergileyerek kazanabilirsiniz. Bunun için yerine getireceğiniz günlük göreve karar vermeli; yerden pas, şut, penaltı kullanma, orta açma gibi görevleri seçtiğiniz futbolcunun başarısıyla tamamlamalısınız. Hem sanal hem gerçek ortamı tek bir platformda buluşturan FIFA 16, 500’ün üzerinde lisanslı takım ve 10.000’in üzerinde oyuncu içeriyor. Dünyanın dört bir tarafındaki gerçek liglerden oyuncularla mücadele etmek, heyecanı ikiye katlayan bir unsur.

-Reklam-

Dünya üzerinde birçok kullanıcıya sahip olan oyun, hala en iyi oyunlar arasındaki yerini koruyor. Yenilikler, gelişmeler ve özellikler oyunun kalitesini arttırırken doğru orantılı olarak kullanıcı kitlesine de etki ediyor. Futbolu ayrı bir yere koyanlar için vazgeçilmez oyunlardan olan FIFA, en iyi deneyimi ve en yeni versiyonu ile uygulama mağazalarında.

The app was not found in the store. 🙁
FIFA 16 Futbol
FIFA 16 Futbol
Developer: ELECTRONIC ARTS
Price: Free
 • FIFA 16 Futbol Screenshot
 • FIFA 16 Futbol Screenshot
 • FIFA 16 Futbol Screenshot
 • FIFA 16 Futbol Screenshot
 • FIFA 16 Futbol Screenshot
 • FIFA 16 Futbol Screenshot
 • FIFA 16 Futbol Screenshot
 • FIFA 16 Futbol Screenshot
 • FIFA 16 Futbol Screenshot
 • FIFA 16 Futbol Screenshot

1 YORUM

 1. Arkadaş online modda rakip full gümüş oyuncu yada seviyesi düşük oyuncular bende abomeyang adam milandaki hondayla jet gibi yetişiyor. Ben ****** oyuncuları yakalayamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here