Oysho Mobil ile Alışveriş Her Yerde!

0
3801

Son yıllarda internet üzerinden yapılan alışverişler bir hayli popüler hale geldi. Bu duruma kayıtsız kalmayan alışveriş siteleri bir bir mobil uygulama çıkarmaya başladı. Mobil uygulaması olan alışveriş sitelerinden bir tanesi de Oysho. Oysho mobil uygulaması ile alışveriş yapmaya istediğiniz yerde devam edebilirsiniz.

Oysho mobil uygulaması, kullanıcılara zaman ve mekan sınırlaması olmadan alışveriş yapmanın keyfini sunuyor. Alışveriş yapabilmeniz için sahip olmanız gereken tek şey internet bağlantısı.

Oysho uygulamasını kullanarak, internet sitesinde gördüğünüz bir ürünü anında satın alabilirsiniz. Uygulama içerisinde onlarca kategori bulunuyor. Bu kategoriler iç giyimden spor giyime, pijamadan mayo ve bikiniye kadar farklılık gösteriyor. Bu kategorilerin altında yüzlerce ürün bulabilirsiniz.

Uygulama içerisinde bulunan ürünleri incelemek oldukça kolay. Bunun için ürünün adı ya da fotoğrafına tıklayarak detay sayfasına gidebilirsiniz. Ürünlerin detay sayfasında pek çok özelliği bulabilirsiniz. Bir ürünün renk, beden, kumaş bilgilerini bulabilir, ayrıca gönderi ve iade bilgilerini detay sayfasında görüntüleyebilirsiniz.

Bir ürünü mağazadan temin edebilmek için ürün detay sayfasında bulunan Mağaza Stok Mevcudiyeti kısmını kullanabilirsiniz. eğer ürün mağazada bulunuyorsa burada gerekli bilgileri alabilirsiniz. Ayrıca Oysho yardım hattını kullanarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Oysho Mobil ile Alışveriş Her Yerde!

Ürünleri Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşın

Oysho uygulaması içinde bulunan ürünleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Bir ürünü Whatsapp, Facebook, Messenger ya da Twitter Direct Meesaj kanallarını kullanarak paylaşım yapabilirsiniz. Bunun dışında paylaşım yapabilmek için pek çok platform kullanabilirsiniz.

Yenilikçi Tasarım

Oysho mobil uygulaması oldukça yenilikçi bir tasarıma sahiptir. Uygulama içinde aradığınız bilgileri, kolay kullanımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile saniyeler içinde bulabilirsiniz. Fotoğraf galerileri sayesinde bir ürünün bütün açılardan fotoğraflarını en kaliteli şekilde bulabilirsiniz.

Uygulama içerisinde bulunan gelişmiş filtreleme özelliğini kullanarak istediğiniz ürünü saniyeler içinde görüntüleyebilirsiniz. Bu filtreyi özellikler, bedenler ya da renkler şeklinde gerçekleştirebilirsiniz.

Oysho Mobil Nasıl İndirilir?

Oysho mobil uygulamasını indirebilmek için aşağıda bulunan linkleri kullanabileceğiniz gibi mobil uygulama mağazalarını da ziyaret edebilirsiniz. Android için Google Play, iOS için ise App Store mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Oysho mobil, ücretsiz bir uygulamadır. İndirme aşamasında sizden herhangi bir ücret talep edilmez.

OYSHO: Online Fashion Store
OYSHO: Online Fashion Store
Developer: Inditex
Price: Free
  • OYSHO: Online Fashion Store Screenshot
  • OYSHO: Online Fashion Store Screenshot
  • OYSHO: Online Fashion Store Screenshot
  • OYSHO: Online Fashion Store Screenshot
  • OYSHO: Online Fashion Store Screenshot
  • OYSHO: Online Fashion Store Screenshot
  • OYSHO: Online Fashion Store Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz