Over – Logo Oluşturucu, Fotoğraf Düzenleyici

0
2238
over logo olusturucu fotograf duzenleyici

Sosyal medya hesaplarını öne çıkarmak için çeşitli uygulamalar kullanabiliyoruz. Birçok düzenleme uygulaması, ihtiyacınız olan her şeyi kolaylıkla ve hızlıca yapmamızı sağlıyor. Bunlardan birisi de Over! Over: Graphic Design, Photo Editor & Logo Maker uygulaması, en yaratıcı tasarımları en kısa sürede hazırlayabileceğiniz bir mobil uygulama. Uygulamanın özelliklerine detaylı olarak bakalım.

Over: Graphic Design, Photo Editor & Logo Maker, sunduğu araçlar ile sosyal medya hesabınızda her yönden harikalar yaratabilecek bir uygulama diyebiliriz. Uygulama, tasarım aracının yanı sıra fotoğraf ve video düzenleyici olarak da hizmet veriyor.  Over ile takipçilerinize en iyi gönderilerle ulaşarak fikirlerinizi en iyi şekilde sunabileceksiniz.

Uygulamada pazarlama materyalleri, grafikler, profesyonel reklamlar, kartvizitler ve çarpıcı hikayeler tasarlayın. Markanız için hızlı bir şekilde logo oluşturabilir ya da bir logo şablonunu özelleştirebilirsiniz. Over, markanızı tüm platformlarda profesyonel şekilde öne çıkarmanızı sağlayacaktır.

Over İle Yaratıcı Tasarımlar Oluşturun!

Uygulamada çok çeşitli şablonları, stok görüntüleri, duvar kağıtlarını keşfedebilirsiniz. En iyi tasarımları oluşturabilmeniz için birbirinden farklı araçlar yer alıyor. Tasarımlarınızı öne çıkarın. Karıştırma, katmanlar ve maskeleme ile fotoğraflara metin ekleyebilirsiniz. Kitaplığa erişerek çarpıcı Instagram hikayeleri, Facebook ve TikTok gönderileri, Snapchat hikayeleri, afişler, el ilanları tasarlayabilirsiniz.

over uygulamasi

Over: Graphic Design, Photo Editor & Logo Maker uygulamasını kullanmak için profesyonel bir tasarımcı olmanıza gerek yok. Uygulamanın kullanımı oldukça basit. İhtiyaç duyduğunuz içerikleri kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Over’da video düzenleme imkanından da bahsetmiştik. Videolara filtreler ekleyebilir, parlaklığı, doygunluğu veya kontrastı ayarlayabilir; metin ve grafiklerle katmanlayabilirsiniz. Benzersiz video efektleri oluşturmak için bunları görüntülerle karıştırabilirsiniz. Kolay kullanımı sayesinde tüm düzenlemeleri en hızlı şekilde yapabileceksiniz.

over uygulama

Özellikler:

  • Fotoğraf ve video düzenleme
  • 67.000’den fazla kullanıma hazır grafiğe sahip logo oluşturucu
  • 500’den fazla yazı tipi seçeneği ile Poster ve El İlanı oluşturucu
  • Fotoğraflara metin ekleme ve özel efektler oluşturma
  • Çok çeşitli stok görsellere sınırsız erişim
  • Günlük olarak sunulan yeni tasarım şablonları

El ilanı, kartvizit, poster, logo oluşturucu; fotoğraf ve video düzenleyici olarak tüm araçları bir araya getiren Over uygulamasını siz de deneyin. Hızlı ve kolay bir şekilde en güzel tasarımları ortaya çıkarın. Uygulamayı Google Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz olarak mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz