Nutella Kazandıran Kavanozlar

5
59658
Nutella uygulama

Bu zamana yüzlerce uygulama inceledik. Ama içlerinde en farklı olanı sanıyoruz ki Nutella uygulaması oldu. Çünkü bambaşka bir konseptle karşımızda duran bu uygulama, herkese birbirinden harika hediyeler dağıtıyor. Üstelik bunu çekilişle yapmıyor! Hadi o zaman Nutella’nın kazandıran kavanozlar uygulamasıyla tanışalım.

Nutella geçtiğimiz günlerde bir kampanya yaptığını açıkladı. Bizde bu yazımızda kampanyanın bütün detaylarını sizler için araştırdık. Söz konusu kampanya, Ferrero Türkiye Çikolata ve Tarım Ürünleri San. ve Dış Tic. A.Ş. tarafından gerçekleştiriliyor. Hediye kazanmanız için yapmanız gereken tek şey bir nutella satın almak. Yeni tasarlanan nutellalar gramlarına göre puan kazandırıyor. Örneğin 400 gram boyutundaki bir nutelladan 100 puan kazanıyorsunuz.  750 gramlık bir nutella kavanozu ise 200 puan demektir. Nutellanızı aldıysanız sıra uygulamayı indirmekte.

Uygulamayı ilk açtığınız anda sizden kaydolmanızı istiyor. Üyelik işleminizi doğru bir şekilde tamamladıysanız, hediye olarak gelen 100 puanı fark etmişsinizdir. Peki Nutella uygulamasını nasıl kullanacağız?

Aldığımız nutella kavanozlarının puan sistemiyle çalıştığını söylemiştik. Bu kavanoz kapaklarının altında kod yazıyor. Ufak bir detay olarak belirtelim. Kapağa baktığınızda nerede bu kod göremiyorum diye endişelenmenize gerek yoktur. Kapağın altındaki beyaz kağıdı çıkartmalısınız. Kod doğrudan kapağın üzerine basılmış durumdadır. Kodu bulduğumuza göre uygulamada hediyelerimizi seçmek için “puan topla” bölümüne gitmelisiniz. Burada nutellanızdan öğrendiğiniz kodu uygulamaya girmelisiniz. Başlangıçta olan 100 hediye puanın yanında artık kendi puanınız da eklenmiş olacaktır.

Son olarak kampanya sayesinde neler kazanabileceğinizden bahsedelim. Yaptığımız bu işlemler size tam 200 puan kazandırmış oluyor. Eğer isterseniz 200 puan değerindeki “İsme Özel Nutella” hediyesini seçebilirsiniz. Adres bilgilerinizin ardından kendiniz/sevdiğiniz kişinin ismine özel nutella basılacaktır. 200 puanınızı burada harcamak istemeyebilirsiniz. Eğer 500 puan biriktirirsiniz “Nutella’nın özel bıcağını” kazanabilirsiniz. Bizce hemen karar vermeyin çünkü yazımızın devamında 2 harika hediyeden daha söz edeceğiz.

Nutellanın hediyeleri bütün detaylarla düşünülmüş durumda. Öncelikle bu yönden harika bir emek verildiğini söylemeliyiz. 1000 puan biriktirirseniz “Nutella Bluetooth Hoparlör” kazanabilirsiniz. Gittiğiniz her yere müziğinizi götürmenizi sağlayan Nutella son bir seçenek daha sunuyor. 1500 puan biriktirdiğiniz takdirde özel seri “Nutella lambası” kazanabilirsiniz.

Bu birbirinden harika hediyeler için sizlerde Nutella satın almayı ve uygulamasını indirmeyi unutmayınız. Son olarak kampanyanın geçerliliği 01.09.2018 (00:01) ve 30.11.2018 (23:59) tarihleri arasındadır.

Nutella
Nutella
Developer: Ferrero
Price: Free
 • Nutella Screenshot
 • Nutella Screenshot
 • Nutella Screenshot
 • Nutella Screenshot
 • Nutella Screenshot
 • Nutella Screenshot
 • Nutella Screenshot
 • Nutella Screenshot
‎Nutella
‎Nutella
Developer: Ferrero
Price: Free
 • ‎Nutella Screenshot
 • ‎Nutella Screenshot
 • ‎Nutella Screenshot
 • ‎Nutella Screenshot

5 Yorumlar

 1. Nutella yararlı değil zararlı ve size bunu çaktırmamak için kampanyalarıyla ve “mutluluğa uyan” etiketiyle kendini saklıyor ama tabi bu sizin kararınız sonuçta 2 günlük dünya 🙁

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz