İşin Olsun – İş bul veya ilan ver

0
5264

Günümüzde iş bulmak için birçok site bulunuyor. Gerek alıcıların ilan verdiği ve iş arayan kişilerin başvurduğu bu sitelerden en çok bilineni Kariyer.net olmuştur. Eğer alıcıysanız personellerinizi güvenilir bir yerden bulmanız gerekir. Bunun için Türkiye’de bir ilk gerçekleştirildi. İstediğiniz kriterlerdeki çalışanı 24 saat içerisinde ücretsiz bir şekilde bulabileceğinizi söylesek? İşin Olsun – İş bul veya ilan ver uygulaması tam olarak bunu yapıyor!

Öncelikle uygulamanın birçok güzel avantajı var. Daha şimdiden adından bir hayli söz ettirecek İşin Olsun – İş bul veya ilan ver uygulaması kullanıcılarını bekliyor. Uygulama içerisinde yer alan ilanların tamamen güncel olması en büyük artı. Ne yazık ki ilan sitelerinde bu durumun dezavantajlarıyla sık sık karşılaşıyoruz. Alıcı bir iş ilanı vermiş ve aylardır yayında duruyor. İlana başvuran personel ise uzun süreler boyunca alıcıdan cevap bekliyor. Bu süreci ortadan kaldıran uygulama en güncel ilanlarla karşımızdadır.

İyi bir işin nitelikleri arasında ulaşım mesafesi bulunur. Eğer işiniz ile eviniz arasındaki mesafe yakınsa hem yoldan hemde zamandan tasarruf edebilirsiniz. İşin Olsun – İş bul veya ilan ver uygulaması sayesinde evinize en yakın işleri görebilirsiniz. Bu sayede aradığınız her şeyi tek bir uygulamada birleştiren Kariyer.net ekibini kesinlikle takdir ediyoruz.

İlan sitelerinin diğer kötü yanı saatlerce CV hazırlama zorunluluğuydu. Elbette iş verenlerin bakacağı ilk şey CV oluyor. Ancak iş arayan kişilerin yalnızca 1 ilan sitesinde değil, onlarca ilan sitesinde iş aradığını düşünürsek; bu durumun tam bir vakit kaybı olduğunu söylemeliyiz. Halbuki İşin Olsun – İş bul veya ilan ver uygulamasında tek yapmanız gereken üye olmak. CV hazırlamanıza bile gerek yok. Üyelik bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde başvurun, evinize yakın işleri görüntüleyin ve başvurun.

İş bulma sürecinin bir parçası olarak iş veren ile iş arayan kişi arasındaki iletişimden bahsedelim. Birçok ilan sitesi ücretli olarak ilan yayınlatıyor. Bu yüzden iş verenler bazen sizin telefon numaralarınızı göremeyebiliyor. Diğer bir durum olarak ise işe başvurmak isteyen kişi, iş verenin telefon numarasını göremiyor. İşin Olsun – İş bul veya ilan ver uygulamasında her detay düşünülmüş durumda. İş verenin sizi aramasını beklemenize gerek kalmıyor. Tam tersine istediğiniz an iş vereni bizzat arayabiliyorsunuz. Biz bu harika uygulamayı çok sevdik. Sizlerinde mutlaka denemesini tavsiye ederiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz