Netflix, Ücretsiz Üyelik Sistemini Sonlandırdı

0
1219
netlix ucretsiz uyelik

Popüler dijital yayın platformlarından Netflix, Türkiye’deki yeni abonelere sunduğu ilk ay ücretsiz üyelik kampanyasını sona erdirdiğini duyurdu. Netflix’e üye olmak isteyenler artık platformun sunduğu ilk aya özel ücretsiz deneme sürümünden yararlanamayacak.

Dünya genelinde çok sayıda kullanıcısı olan Netflix, Türkiye’de de oldukça popüler. Platforma ilk kez üye olmak isteyenler ücret ödemeden bir aylık deneme sürümünden faydalanarak platformu kullanabiliyordu. Ücretsiz deneme sürümü sonladığında da üyeliğini devam ettirmek isteyenler farklı paketlere göre ödeme planı oluşturuyordu. Ancak Netflix, Türkiye için bu kampanyayı kaldırdığını duyurdu.

Netflix’e üye olmak isteyenler bundan sonra direkt paket seçimi yapmak durumunda olacak. Netflix Türkiye’den ücretsiz üyeliğin sonlandırılması kararıyla ilgili gelen açıklamada “Netflix olarak Türkiye’de yeni üyeler kazanmak ve onlara harika bir Netflix deneyimi sunmak için farklı kampanyalar planlıyoruz.” sözlerine yer verilerek, yeni üyelere özel yeni kampanyalar oluşturulacağı da belirtildi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz