Netflix Türkiye’ye Nisan Ayında Hangi İçerikler Eklenecek?

0
1385
netflix turkiye nisan 2021

Netflix Türkiye, önümüzdeki ay platforma eklenecek yeni yapımları duyurdu. Netflix aboneleri nisan ayında aralarında Türk dizi ve filmlerin de yer aldığı dikkat çekici dizi ve filmlerle buluşacak.

Popüler dijital yayın platformu Netflix, yeni içeriklerle kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. Nisan ayında Türkiye’de yayınlanacak yeni içerikler de duyuruldu. Netflix Türkiye’nin nisan ayı takviminde yeni Türk yapımların olduğunu da görüyoruz. Listenin tamamına birlikte bakalım.

Netflix Türkiye Nisan 2021 Takvimi

Netflix Orijinal Dizileri:

The Serpent (02/04/2021)

netflix the serpentGerçek olaylardan esinlenen The Serpent, seri dolandırıcı Charles Sobhraj’ın ve onu adalet önüne çıkarmak için verilen mücadelenin hikâyesini anlatacak.

Snabba Cash: Kolay Para (07/04/2021)

netflix snabba cash kolay para

Bir iş kadını, bir suçlu ve sorunlu bir gencin bir araya geldiği dizide, servet arayışları sırasındaki maceralarını izleyeceğiz. Dizi 7 Nisan’da izleyiciyle buluşacak.

Gölge ve Kemik (23/04/20021)

netflix golge ve kemik

Yetim bir haritacı olan Alina Starkov, savaştan parçalanmış dünyasının kaderini değiştirebilecek bir gücü açığa çıkardığında, karanlık güçleri karşısında bulur.

Fatma (27/04/2021)

netflix fatma

Özgür Önürme’nin kaleme aldığı ve Özer Feyzioğlu ile yönetmen koltuğunu paylaştığı psikolojik drama mini dizisi Fatma’nın başrolünde Burcu Biricik yer alıyor. Dizi, kaybolan kocasını ararken bir cinayet işleyen Fatma’nın, kısa sürede bir seri katile dönüşmesini konu alıyor.

Netflix Orijinal Filmleri:

Concrete Cowboy (02/04/2021)

netflix concrete cowboy

Yaz tatilini Kuzey Philadelphia’da geçiren sorunlu bir genç, uzun zamandır görmediği babasıyla vakit geçirirken kendini, kent kovboylarının içinde bulacaktır.

Thunder Force (09/04/2021)

netflix thunder force

Süper güçlere sahip kötülerle dolu bir dünyada iki çocukluk arkadaşının yolları yıllar sonra kesişir. Biri, özel güçler kazanmaya yarayan tedavinin mucidi; diğeri ise tedavinin ilk deneği olarak birlikte şehirlerini korumak için sıra dışı bir ekip kurarlar.

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? (09/04/2021)

netflix sen hic ates bocegi gordun mu

Yılmaz Erdoğan’ın tiyatro oyunundan uyarlanan film, üstün zekalı Gülseren’in yıllar içinde Türkiye şartları beraberindeki değişimine odaklanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz