Futbol Menajerlik Oyunu “We Are Football” PC İçin Duyuruldu

0
918
futbol menajerlik oyunu we are football

Futbol menajerlik oyunlarına bir yeni oyun daha eklendi. Winning Streak tarafından geliştirilen futbol menajerlik oyunu We Are Football, 10 Haziran’da PC için çıkış yapacak.

Efsane Football Manager serisinin arkasındaki ekip, yeni bir futbol menajerlik oyunu geliştirdi. Bu yıl çıkış yapacak olan We Are Football, PC için duyuruldu. Winning Streak Games tarafından geliştirilen oyunun yayıncılığını, THQ Nordic yapacak.

We Are Football için çıkış tarihi 10 Haziran 2021 olarak açıklandı. Oyun, PC oyuncuları için Steam üzerinden erişime açılacak. Oyunun duyurulmasının ardından Steam sayfası da açılmış oldu. Sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni Futbol Menajerlik Oyunu: We Are Football

Tanıtım Yazısı

WE ARE FOOTBALL‘da bir menajer ve antrenör olarak futbol dünyasındaki son trendlerle yüz yüze gelecek, en sevdiğin kulübün tüm duygusal iniş çıkışlarını deneyimleyeceksin.

Bu modern futbol menajeri oyunu ilk defa, aynı işlevlere ve eşsiz oynanış unsurlarına sahip bir kadın futbolu oyun modu da sunuyor. WE ARE FOOTBALL, tüm oyun modlarında en yüksek kaliteyi sağlamak ve korumak adına Gerald Köhler, Rolf Langenberg ve Dirk Winter gibi futbol menajerliği alanında çok tecrübeli isimlerin katkılarıyla geliştirildi.

Bu oyunda büyük küçük her kararın için anında geribildirim alacaksın. Zaman yönetimini etkili bir şekilde yapman gerekecek ve yalnızca iş arkadaşlarınla beraber çalıştığın takdirde kulüpte gerçekten başarılı olacaksın.

WE ARE FOOTBALL gerçek yönetim görevlerine odaklıdır. Bu oyun; takım, iş arkadaşları, altyapı, taraftar kitlesi ve çok daha fazlasını büyüterek uzun vadede kulübü geliştirmeyi amaçlar. Bunun sonucunda da oyundaki futbol oyuncuları kendi hikâyelerini belirleyen bireyler haline gelir.

Bir sezon birkaç saat içinde oynanabilir: Sadece birkaç dakika içinde kendini mücadelenin ortasında bulursun. Tek başına bir günde birkaç sezon bitirebilirken, iki oyuncuyla bir akşamda bile bir sezon bitirebilirsin.

WE ARE FOOTBALL‘da her zaman yüzleşecek yeni zorluklar var. Kulüp büyüdükçe zorluklar da büyür!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz