Netflix Türkiye Fiyatlarına Zam Geldi

0
1535
netflix turkiye fiyatlarina zam geldi

Netflix, Türkiye’deki kullanıcılarına yeni abonelik fiyatlarını duyurdu. Üç farklı abonelik fiyatlarına zam yapan Netflix, her üyenin abonelik gününe göre yeni fiyatlandırmayı uygulamaya başladı.

Popüler dijital yayın platformu Netflix, Türkiye fiyatlarına zam yaptı. Platformda farklı özellik ve bütçeye göre üç farklı abonelik seçeneği yer alıyor. Yapılan yeni zamlarla birlikte üç abonelik fiyatı oldukça yükseldi. Netflix’in yeni fiyatları için abonelere e-posta ile bilgilendirme yapılıyor.

Netflix Üyelik Paketlerinde Yeni Fiyatlar

Yapılan yeni zamlarla birlikte yeni paket fiyatları şu şekilde:

  • Temel Plan: 26,99 TL/ay – Tek cihaz, SD çözünürlük (Eski fiyat: 17.99 TL)
  • Standart Plan: 40,99 TL/ay – İki cihaz, HD çözünürlük (Eski fiyat: 29.99 TL)
  • Özel Plan: 54,99 TL/ay – 4 cihaz, Full ve Ultra HD çözünürlük (Eski fiyat: 41.99 TL

netflix turkiye yeni uyelik planlari

Netflix Türkiye’nin yapılan zamlardan sonra yaptığı resmi açıklama şöyle:

“Türkiye’deki içerik kütüphanemizi zenginleştirmek ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için üyelik ücretlerimizi güncelliyoruz. Bu değişiklikle birlikte, her yaşa ve zevke uygun yapımları üyelerimizin hayatına keyif katan bir eğlence deneyimiyle birlikte sunmaya devam edeceğiz. 4 Mart’tan itibaren hayata geçireceğimiz aylık ücretlerimizi şöyle şekillendirdik: Temel plan 26,99 TL, Standart plan 40,99 TL, Özel plan ise 54,99 TL. Her zaman olduğu gibi üyelerimiz kendileri için en uygun seçeneği sunduğumuz bu üç plan arasından tercih edebilecek.”

Yeni fiyat geçişinin her abonenin abonelik gününe göre olduğunu belirtelim. Eğer Netflix aboneliğiniz yoksa buradan kendinize uygun planı seçerek aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz