Netflix Games, Tüm Dünyada Erişime Açıldı

0
1109
netflix games erisime acildi

Netflix Games, bugünden itibaren tüm dünyada erişime açıldı. Platforma özel beş yeni oyun, Netflix Games’de yayınlandı. Kullanıcılar, Netflix’in mobil uygulaması üzerinden oyunlara erişebilecekler.

Popüler video akış platformu Neflix, bir süredir oyun dünyasına girmeye hazırlanıyordu. Geçtiğimiz aylarda bu yönde adımlar atan şirketin haberini sizlere aktarmıştık. Nihayetinde Netflix, oyun sektörüne girişini duyurdu. Beş yeni oyun, resmi olarak duyuruldu.

Netflix Games oyunlarının tamamı, Netflix mobil uygulaması üzerinden indirilerek oynanabilecek. Şu an için sadece Android kullanıcılarına açık olan oyunlar, yakında iOS kullanıcıları için de erişilebilir olacak.

netflix games

Oyunları oynamak için Netflix üyeliğinin bulunması yeterli. Reklamlar, ekstra ücretler veya uygulama içi satın alımlar bulunmuyor. Oyunların varsayılan dili, otomatik olarak Netflix profilinde belirtilen tercihe uygun oluyor. Üyeler, aynı hesapla birden fazla mobil cihazdan oyun oynayabilecek. Ayrıca oyunlar, çevrimdışı da oynanabilecek.

Netflix Games’in 5 Yeni Oyunu

  • Stranger Things: 1984
  • Stranger Things 3: The Game
  • Shooting Hoops
  • Card Blast
  • Teeter Up

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz