Netflix Dizisi Hakan: Muhafız’ın Final Sezonundan İlk Fragman Geldi

0
996
netflix hakan muhafiz final sezonu

Netflix’in ilk Türk yapımı dizisi Hakan: Muhafız, final sezonuyla izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Geniş izleyici kitlesine ulaşmayı başaran Hakan: Muhafız’ın final yapacağı dördüncü sezonundan ilk fragman yayınlandı.

Popüler dijital yayın platformu Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi olan Hakan: Muhafız dördüncü ve final sezonuyla geri dönüyor. Global ismiyle The Protector olarak tanıtılan, Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı dizinin final sezonu, 9 Temmuz’da yayınlanacak. Dizinin yeni sezonunun ilk fragmanı, izleyenleri şimdiden heyecanlandırdı.

Hakan: Muhafız’ın final sezonunda Hazar Ergüçlü, Funda Eryiğit, Okan Yalabık, Taner Ölmez, Bige Önal, Boran Kuzum, Miray Daner ve Burçin Terzioğlu gibi isimler de yer alacak. 10 Bölümden oluşacak olan final sezonu için geri sayım başladı.

Dizinin son sezonunda neler göreceğimizle ilgili şu ifadelere yer verildi:

“Yedinci Ölümsüz intikam ateşiyle şehri yakmış ve İstanbul’un neredeyse tamamı Ölümsüzlerin karanlığına teslim olmuştur. Muhafız hariç… Kahramanımız şimdi hem insanlığın, hem de Muhafızlar ve Ölümsüzlerin tarihini değiştirmek zorundadır. Artık herkesin kaderinin kendisine bağlı olduğunu bilir. Bu kez başarmaktan başka şansı yoktur…

Bu sezonda kahramanlarımızın dünyası pek çok açıdan tersine döner. Baştan beri Muhafız’ın yanında olan Zeynep, artık karşısındadır. Öte yandan Hakan amaçlarını gerçekleştirmek uğruna düşman saflardan destek almak ve bir Ölümsüzü uyandırmak zorunda kalır. Hakan geçmişin karanlığını aydınlattığında ise taraflar arasındaki dengeler tamamen değişir.

Tarihte iyiyle kötünün savaşında tüm hesaplar ödenirken, Hakan hem geçmişte hem de günümüzde son yüzleşmesini Faysal’la yaşar.”

Hakan: Muhafız’ın 9 Temmuz’da yayınlanacak final sezonunun fragmanı:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz