Parçaları Birleştir, Şekilleri Ortaya Çıkar: Shapes

0
1570
shapes uygulama inceleme

Dinlendirici bir oyuna mı ihtiyacınız var? Infinity Games’in en sevilen oyunlardan biri olan Shapes (Şekiller) , mobil cihazınızda sakin ve keyifli bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Dinlendirici müziklerin eşlik ettiği oyunda şekilleri birleştirmek için akıl yürütmeye hazır mısınız? Bu zeka oyununu oldukça seveceksiniz. Sizleri Shapes ile tanıştıralım!

Shapes oyununda dağılan parçaları şekli tamamlayacak şekilde birleştirmeniz gerekiyor. Oyun, mantıksal yeteneğinizi de geliştirecek. Parçaları değiştirirken bütünün uyumunu düşünmeli ve mantık yürütmelisiniz. Hangi parça için hangi hamleyi seçeceğiniz önemli olacak.

Oyunda değiştirmek istediğiniz parçanın üzerine gelerek dokunmanız yeterli olacak. Parçaya istediğiniz yöne gelene kadar dokunmaya devam edin. Bütüncül bir şekle dönüştürmek için tüm parçaları tamamlayıcı bir şekilde birleştirdiğinizden emin olun. Parçalar doğru bir şekilde tamamlandığında ortaya gizli şekil çıkmış olacaktır. Şeklin ışığı yandığında seviyeyi başarıyla tamamlamış oluyorsunuz.

Dağılan Parçaları Birleştirin ve Gizli Şekilleri Bulun

Parçaları döndürerek şekilleri bulacağınız Shapes oyununda hem mantığınızı hem de yaratıcılığınızı kullanmanız gerekecek. Zihninizi çift yönlü harekete geçiren bu oyun, verimli bir vakit geçirmenizi sağlıyor. Parçadan bütüne ulaşmaya çalışarak en zorlu seviyelerde yeteneklerinizi keşfedin. Şekilleri ortaya çıkarmak için mantıksal yeteneğinizi zorlayın.

shapes parcalari birlestir

Oyunun oldukça dinlendirici olduğundan bahsetmiştik. Müzikleriyle sakin bir ruh hali kazandırıyor. Aynı zamanda bu müzikler, odaklanmanızı da kolaylaştıracaktır. Birbirinden heyecanlı bulmacalarda seçenekleri denerken Shapes’in dinlendirici müzikleri size yardımcı olacak.

İlk seviyelerde parçaları birleştirmek kolay olacaktır. İlerleyen seviyelerde parçaların sayısının artmasıyla birlikte işler biraz daha karışık hale geliyor. Parçalar üzerine istediğiniz kadar dokunarak yön değişimi yapabilirsiniz. Tüm parçaları tamamlamak biraz zaman alabilir. Eğer şekli tamamlamakta zorlanıyorsanız ipuçlarından yararlanabilirsiniz.

shapes parcalari birlestirme oyunu

Shapes oyunundaki ilerlemeniz her an oyun oyuna kaydedilecektir. Böylelikle istediğiniz zaman kaldığınız yerden oyunu sürdürebilirsiniz. Yeni seviyeler ve farklı şekiller keşfederek eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayın.

Android ve iOS kullanıcıları tarafından oldukça sevilen ve iyi yorumlar alan Shapes oyununu sizin de denemenizi tavsiye ederiz. Bu dinlendirici zeka oyununda uyumu yakalamaya çalışın. Google Play Store veya App Store’ u ziyaret ederek oyunu ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz