Mevzuat – En güncel uygulama

0
1359
mevzuat en guncel uygulama

Mobil uygulamalar artık hayatımızın her alanını kolaylaştırabiliyor. Gerek sosyal gerek iş hayatımız için birbirinden faydalı mobil uygulamalarla hayatımızı daha iyi yönetebiliyoruz. Bu yazımızda ele alacağımız mobil mevzuat uygulaması da işlerinizde sizlere yardımcı olmayı hedefleyen uygulamalardan biri. Mevzuat değişikliklerini takip etmek bir hayli zorlu olabiliyor. Peki tüm değişikliklere tek bir uygulama üzerinden ulaşabilseniz nasıl olurdu? Mevzuat – En güncel uygulama tüm değişiklikleri en güncel haliyle sizlere aktarıyor. Türk hukuk mevzuatının tek bir çatı altında toplandığı uygulama ile siz de güncel bilgilerden haberdar olabilirsiniz. Uygulamaya yakından bakalım.

Tüm Mevzuatın En Güncel Haline Erişin

Uygulama mevzuatlar, içtihatlar ve kanunlar hakkında tüm merak ettiğiniz bilgilere ve değişikliklere kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyor. Resmi Gazete’nin güncel olarak kontrol edilerek kullanıcıların bu güncellemelerden haberdar olmasını sağlayan Mevzuat – En güncel uygulama, işlerinizi kolaylaştıracak! Özellikle hukuk alanında çalışıyorsanız, gelişmiş arama seçenekleriyle tüm merak ettiklerinize hızlı ve kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Mevzuat – En güncel uygulama, sade bir arayüze sahip olmasıyla kullanım kolaylığı sunuyor. Kullanıcıların arama yaptıkları bilgilere en hızlı şekilde ulaşılması sağlanıyor. Yazıların bazı bölümlerinde renklendirmeler de mevcut. Aradığını kelimeleri madde içinde kolaylıkla görebiliyorsunuz.

Nasıl Kullanılır?

Uygulamada arama yaparken hangi sekmede iseniz o sekme altındaki başlıkları aranır. “Kanun” sekmesindeyseniz ve “Türk” kelimesini arama kısmına yazarsanız, ekrana “Türk Ceza Kanunu, “Türk Borçlar Kanunu, “Türk Medeni Kanunu” gibi “Türk” kelimesinin geçtiği başlıklar çıkacaktır. Başlıklar arasından seçim yaparak aramayı gerçekleştirebilirsiniz.

mevzuat uygulama gorseli

Arama yaparken işaretlediğiniz maddeleri güncellemeyi unutmayın. Seçili başlıkları değiştirmeden arama kutusunda yaptığınız her aramada, seçili kanunlar en üste gelecek şekilde kalacaktır. Örnek verecek olursak, arama yapmadan önce “Anayasa”, “Türk Ceza Kanunu” ve “Ceza Muhakemeleri Kanunu”nu seçtiğinizi varsayalım. Arama kutusuna da “Türk” kelimesini yazdığınızı düşünelim. Bu kelime, “Anayasa” başlığında geçmemesine rağmen daha önceden “Anayasa” kutucuğunu seçtiğiniz için “Anayasa” sonuçlar arasında yer alacaktır.

mevzuat uygulama gorsel

Mevzuat – En güncel uygulama’nın gelişmiş arama özelliğinin olduğundan bahsetmiştik. Bir kanunun içinde tek başına arama yapabilirsiniz. Dilediğiniz kanun maddelerine sonradan hızlıca ulaşmak için favoriler kısmına ekleyebilirsiniz. Uygulamanın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta simgesine dokunarak favoriler kısmına geçiş yapmanız mümkün. Ayrıca okuma kolaylığı sağlaması açısından yazı fontunu da istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Tüm güncel mevzuat değişikliklerine ve mahkeme kararlarına ulaşabileceğiniz Mevzuat – En güncel uygulama’yı, Google Play Store’dan ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Mevzuat - En güncel uygulama
Mevzuat - En güncel uygulama
  • Mevzuat - En güncel uygulama Screenshot
  • Mevzuat - En güncel uygulama Screenshot
  • Mevzuat - En güncel uygulama Screenshot
  • Mevzuat - En güncel uygulama Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz