Marshall Gör&Boya

0
4370

Ev dekorasyonu denilince akla gelen ilk unsurlardan birisi duvarların boyanmasıdır. Duvar boyalarında en çok kullanılan markalardan biri olan Marshall müşterileri için oldukça faydalı bir uygulamaya imza attı. Marshall Gör Boya uygulaması ile duvarlarınızda görmek istediğiniz renkleri boya yapmadan önce telefonunuz üzerinde görebiliyor ve istediğiniz renge bu sayede karar verebiliyorsunuz.

Evinizde görmek istediğiniz, acaba bu renk duvarlarda nasıl durur dediğiniz bütün Marshall boyalarını bu uygulama sayesinde duvarınızda görebilirsiniz. Marshall’ın birbirinden değişik renkleri barındıran paleti sayesinde istediğiniz rengi uygulayabilirsiniz.

Marshall tarafından devrim yaratan bu uygulama duvarlarınızın sanal bir ortamda renklendirilmesi üzerine kurgulanmıştır. Ülkemizde 2 milyondan daha fazla kullanıcıya ulaşan bu uygulama evinde değişiklik yapmak isteyenler tarafından denenmesi oldukça yararlı olan bir uygulamadır.

Marshall Gör & Boya ile odanızın duvarlarını panaromik video oluşturarak istediğiniz renklerde görüntüleyebilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmek için telefonunuzun kamerasını duvara çevirmeniz ve istediğiniz renkleri seçmeniz yeterli olacaktır.

Aynı zamanda Marshall Gör Boya uygulaması içinde bulunan özel efektleri kullanarak odanın dekorasyonu üzerinde de değişiklik yapabilirsiniz. Böylece odanız boyandıktan sonra nasıl bir görünüme sahip olacağını görebilirsiniz.

Marshall Gör & Boya ile yaptığınız tasarımları sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Bu sayede hem onlardan fikirlerini almış olur hem de bir fikir vermiş olursunuz.

Bütün bunların yanında gelişmiş hayal dünyanıza hitap eden renkleri bulabilmek için Seçici özelliğini kullanabilirsiniz. Size en yakın Marshall boya mağazalarını görebilirsiniz. Eğer birbirine uyumlu renkleri bulmakta zorlanıyorsanız renk uyumu önerilerinden faydalanabilirsiniz.

Marshall Gör & Boy uygulamasını kullanabilmek için telefonunuzda bulunan kameranın bazı özelliklere sahip olması gerektiğini unutmamalısınız. Yerleşik hareket sensörleri olmayan telefonlarda bu uygulama istenildiği gibi çalışmayacaktır. Eğer telefonumda bu özellikler yok diyorsanız Marshall tarafından geliştirilen ve sabit resimleri renklendirme mantığı ile çalışan Fotoğraf Gör & Boya uygulamasını kullanabilirsiniz. Böylece duvarlarınızın fotoğrafını çektikten sonra hangi renklerde görmek istiyorsanız görebilirsiniz.

Marshall Gör & Boya uygulaması hem tablet hem de mobil cihazlarda kullanımı oldukça kolay bir uygulamadır. Uygulamayı indirip renkleri hemen denemek için yapmanız gereken tek şey mobil uygulama mağazalarını ziyaret etmek olacaktır. Android için Google Play, IOS için ise App Store mağazalarından uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Marshall Gör&Boya
Marshall Gör&Boya
Developer: AkzoNobel
Price: Free
  • Marshall Gör&Boya Screenshot
  • Marshall Gör&Boya Screenshot
  • Marshall Gör&Boya Screenshot
  • Marshall Gör&Boya Screenshot
  • Marshall Gör&Boya Screenshot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here