Kolay İngilizce Hikayeler ve Sesli Kitaplar

0
944
kolay ingilizce hikayeler uygulama inceleme

Dil öğrenmenin en temel yöntemlerinden biri olan okuma pratiği, hikayeler sayesinde daha kolay ve eğlenceli hale geliyor. Yabancı dil öğrenme serüveninde oldukça yararlı olan hikaye okumaları ile kelime haznesini geliştirmek mümkün oluyor. İngilizcesini geliştirmek isteyenler için bu anlamda yararlanabilecekleri verimli bir uygulamadan bahsedeceğiz. Kolay ingilizce hikayeler ve sesli kitaplar!

Kolay ingilizce hikayeler ve sesli kitaplar uygulamasında yer alan kısa öyküler ve sesli kitaplar ile İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Öğrenme yolculuğuna yeni başlayanlar için oldukça ideal olan mobil uygulama, keyifli bir deneyim sunuyor.

İngilizce Hikayeler ile Kelime Bilginizi Artırın

Kitapları okuyarak ya da dinleyerek İngilizcenizi ileri seviyeye taşıyabilirsiniz. Hikayeler, sizleri yeni kelimelerle tanıştıracaktır. Böylelikle dil öğrenmedeki en temel aşamalardan biri olan kelime bilgisini, eğlenceli bir şekilde artırmış olacaksınız.

Hikayeleri okurken veya dinlerken kelimelerin cümle içindeki kullanımlarını da görmüş oluyorsunuz. Kolay ingilizce hikayeler ve sesli kitaplar uygulamasında cümle kurulumlarını, kelimelerin farklı anlamlarını keşfedin.

Dil bilginizi geliştirmek için de hikayeler, size yardımcı olacaktır. Kelimelerin yazılışlarını, kullanılan bağlaçları not alarak tekrar edebilirsiniz. Ayrıca dinlediğiniz her kelimenin doğru telaffuzunu da duymuş oluyorsunuz. Kolay ingilizce hikayeler ve sesli kitaplar uygulaması sayesinde İngilizce öğrenmek, kolay ve eğlenceli hale geliyor.

Başlangıç düzeyi için anlaşılır hikayeler paylaşan uygulama, okumanın ve dinlemenin etkisini gözlemlemeye davet ediyor. Uygulamadaki hikayelerde ilerledikçe kelime bilginiz ve okuduğunuzu anlama beceriniz de artacaktır. Yeni kelimeler keşfettikçe cümleleri daha iyi anlayabilirsiniz.

Yeni başlayanlar için İngilizce bilgisini etkili şekilde geliştiren mobil uygulamada farklı hikayeleri okuyarak hem eğlenceli hem de verimli vakit geçirin.

Faydalı bir deneyim sunmasının yanında uygulamada bazı eksiklikler olduğunu da belirtelim. Okuduğunuz bir kitabı durdurup tekrar açtığınızda kaldığınız yerden devam edemiyorsunuz. Bu, kullanıcıların kitap takibini yapması için sorun oluşturabiliyor. Dolayısıyla okurken kaldığınız yeri unutmamanız için not almanızı öneririz.

Hikayeleri sesli şekilde sunan Kolay ingilizce hikayeler ve sesli kitaplar uygulaması, tamamen ücretsizdir. Uygulamayı çevrimdışı da kullanabilirsiniz.

Siz de hikayeler ile İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız Kolay ingilizce hikayeler ve sesli kitaplar uygulamasını deneyimleyebilirsiniz. Uygulamayı Google Play Store üzerinden mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Learn English by Short Stories
Learn English by Short Stories
  • Learn English by Short Stories Screenshot
  • Learn English by Short Stories Screenshot
  • Learn English by Short Stories Screenshot
  • Learn English by Short Stories Screenshot
  • Learn English by Short Stories Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz