KitSort: Kitap Bul, Fiyat Karşılaştır

0
4324
kitsort uygulama inceleme

Kitap severlerin oldukça işine yarayacak bir uygulamadan bahsedeceğiz. Bütçenizi en iyi şekilde değerlendirerek kütüphanenize yeni kitaplar eklemek ister misiniz? Eğer sıkı bir kitap okuyucusuysanız kitap alışverişlerinizde bütçenizi gözeterek hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. Bunun için alışveriş yaparken fiyat karşılaştırması yapmak oldukça önemli. Tabi ki bu karşılaştırmaları da yapmak için de belirli bir vakit harcamamız gerekiyor. Peki alacağınız kitaplar için en uygun kitap satıcısını tek bir uygulama üzerinden görmek ister miydiniz? KitSort: Kitap Bul, Fiyat Karşılaştır uygulaması, sizin yerinize karşılaştırma yaparak kitap alışverişinizi pratik hale getiriyor. Gelin birlikte uygulamanın detaylarına bakalım.

KitSort İle İstediğin Kitabın İdeal Fiyatını Bul

Fiyat karşılaştırması yaparak daha uygun fiyatlara daha çok kitap edinmek mümkün. Artık internette gezinerek her bir kitap için farklı sitelerden fiyat bilgisi almaya gerek yok. Geliştirilen mobil uygulamalar sayesinde bu karşılaştırmalar, en hızlı şekilde karşımıza geliyor. Bu konuda başarılı mobil uygulamalardan biri de KitSort: Kitap Bul, Fiyat Karşılaştır uygulaması. KidSort, 50’den fazla website ve uygulama üzerinden kitap fiyatlarını anında karşılaştırır. Aradığınız kitabın ideal fiyatını bulur ve ekranınıza getirir.

kitsort fiyat karsilastirma

Uygulamada kitap adı, yazar adı gibi seçenekleri kullanarak arama yapabileceğiniz gibi barkod okuma ile de arama yapabilme imkanınız var. Barkod okuma özelliği sayesinde çok hızlı ve pratik şekilde kitabın en uygun fiyatına ulaşabilirsiniz. KitSort, aratılan kitabın tüm kitap satış sitelerindeki toplu fiyatlarını göstererek zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

KitSort’ta Hangi Kitap Satış Siteleri Bulunuyor?

KitSort uygulamasında Idefix, D&R, Kitap Yurdu, BKM Kitap, Pandora, Kitapzen, Kidega, Kitapsepeti, Kitapseç, Nadir Kitap, Kitabist, Amazon Kitap ve Kitapkolik gibi popüler sitelerin yanında birçok kitap satış sitelerinden kitap fiyatlarını görebilirsiniz.

kitsort kitap bul karsilastirma

KitSort: Kitap Bul, Fiyat Karşılaştır uygulamasının ana sayfasında da kitap kategorileri yer alıyor. Kategoriler arasından kitap keşfi yapabilirsiniz. Uygulamanın içerisinde yer alan kitap bilgilerinin ve yorumlarının da idefix.com sitesinden alındığını da belirtelim. Ayrıca kitap bilgilerine baktığınızda yazarın diğer eserlerini de görebiliyorsunuz.

kitsort kitap bul

Uygulamada fiyat karşılaştırması yaptığınız kitapları favorilere ekleyebilirsiniz. Favoriler bölümüne geldiğinizde sağ üst köşede yer alan “toplu fiyat” kısmına dokunursanız kitapların toplu fiyatlarının hangi sitede en uygun fiyata satıldığını görüntülersiniz.

Aradığınız kitapların karşılaştırma listesine en hızlı şekilde ulaşmak isterseniz siz de KitSort: Kitap Bul, Fiyat Karşılaştır uygulamasını deneyebilirsiniz. Uygulamayı Google Play Store’dan ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyin ve zamandan tasarruf edin.

KitSort: Ucuza Kitap Bul
KitSort: Ucuza Kitap Bul
Developer: Murat Ünlü
Price: Free
  • KitSort: Ucuza Kitap Bul Screenshot
  • KitSort: Ucuza Kitap Bul Screenshot
  • KitSort: Ucuza Kitap Bul Screenshot
  • KitSort: Ucuza Kitap Bul Screenshot
  • KitSort: Ucuza Kitap Bul Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz