Kitap Alıp Satmanın En Yeni ve Kolay Yolu: alsatkitap

0
4309
alsatkitap kitap alip satma uygulamasi

Evinizde bulunan kitapları satmak mı istiyorsunuz? İkinci el kitap mı almak istiyorsunuz? Sizleri, kitap alışverişlerinizi kolaylaştıracak başarılı bir mobil uygulama ile tanıştıralım. alsatkitap uygulaması, binlerce kitap arasından sıfır veya ikinci el dilediğiniz kitabı kolayca alabileceğiniz ve satabileceğiniz bir mobil uygulama. Kullanmadığınız kitapları hızlı ve kolay şekilde satışa sunabilir, ihtiyacınız olan kitapları uygulama üzerinden kolaylıkla bularak satın alabilirsiniz. Google Play Store ve App Store’da oldukça iyi yorumlar alan uygulamaya yakından bakalım.

Kitap alım satım işlemlerini en kolay ve hızlı hale getiren alsatkitap: Sahaf, İkinci El ve Yeni Kitap Al Sat uygulaması, kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Kitap alışverişinizi tek bir uygulama üzerinden basit adımlarla yapabilirsiniz. Uygulamada tamamen ücretsiz bir şekilde alıcı veya satıcı hesabı oluşturabilir, kolayca kitap alım satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Kitap Satma

alsatkitap: Sahaf, İkinci El ve Yeni Kitap Al Sat uygulamasında işlemleriniz oldukça kolaylaştırılıyor. Uygulama, kullanıcılara en iyi deneyimi sunmak için tüm adımlarda kolaylık sağlıyor. Kitap yükleme işlemi sırasında daha önce yüklenen kitapların bilgilerine otomatik olarak kitap ismi girerek erişebilirsiniz. Kitap detaylarını girmekle zaman kaybetmeyerek kitabınızı hızlı bir şekilde sadece kitap adı girerek satışa sunabilirsiniz.

alsatkitap kitap alip satma uygulamasi

Uygulama içi Mesajlama

Kitap satın alırken satıcı ile anlık mesajlaşabilir, aklınıza takılan soruları sorabilir ve satış takibi için satıcılar ile kolayca görüşebilirsiniz. Bu şekilde sorunsuz alışveriş için hızlı iletişim kurmanız sağlanıyor.

Anlık Uygulama içi Bildirimler

Kitap alım satım işlemlerinde uygulama sizlere anlık bildirimler gönderiyor. Böylelikle kitabınız satıldığında hemen bilgi sahibi olup işlem yapabiliyorsunuz. Kargo, teslimat, onay gibi süreçlerden en hızlı şekilde haberdar olabilirsiniz.

Barkod Okuma

Kitap arama işlemlerinizi kitapların barkodlarını okutarak kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Başka bir yerde görmüş olduğunuz kitabın barkodunu okutarak kolayca alsatkitap üzerinden fiyatları görebilir ve satın alım gerçekleştirebilirsiniz.

Favori Listeleri

Uygulamada beğendiğiniz ve almak istediğiniz kitapları favori listenize ekleyebilirsiniz. Alışveriş yapacağınız zaman favori listesinden dilediğinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Gelişmiş Arama Bölümü

Uygulamada kitap ismi, yazar adı, ISBN numarası ve satıcı adı ile arama yapma seçenekleri bulunuyor. Dilediğiniz şekilde arama yapabilmeniz mümkün.

Hızlı ve Güvenilir Alışveriş

alsatkitap: Sahaf, İkinci El ve Yeni Kitap Al Sat, güvenilir bir alışveriş deneyimi sunuyor. Kredi kartı veya hesap kartınız ile işlem yapabiliyorsunuz. Ayrıca Sıfır Risk sistemi ile kitap elinize ulaştıktan sonra onayladığınız takdirde ilgili tutarın satıcıya aktarılması sağlanıyor. Kitap elinize ulaşana kadar paranız güvenli bir şekilde bekletiliyor.

Satıcı Yorumları

Kitaplarınızı almadan önce satıcıya yapılan yorumları inceleyebilir, kitap aldıktan sonra ise satıcıya satış ile alakalı yorum yapabilirsiniz.

Keşfet Bölümü

Uygulamada son eklenen, öne çıkanlar gibi kategorileri ziyaret edebilirsiniz. Dilediğiniz kitabı kolaylıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Siz de kitap alım satma işlemlerinizi hızlı ve kolay hale getirmek isterseniz uygulamayı deneyimleyebilirsiniz. alsatkitap: Sahaf, İkinci El ve Yeni Kitap Al Sat uygulamasını Google Play Store ve App Store’dan ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

alsatkitap
alsatkitap
Developer: alsatkitap
Price: Free
  • alsatkitap Screenshot
  • alsatkitap Screenshot
  • alsatkitap Screenshot
  • alsatkitap Screenshot
  • alsatkitap Screenshot
  • alsatkitap Screenshot
  • alsatkitap Screenshot
‎alsatkitap: Sahaf, 2.El, Yeni
‎alsatkitap: Sahaf, 2.El, Yeni

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz