KeepClean İle Telefonunuz Daha Temiz ve Daha Hızlı

0
4641
keepclean uygulama inceleme

Akıllı telefonunuzun daha verimli çalışmasını sağlamak için pek çok uygulama bulunuyor. Bu uygulamalar, cihazınızı ilk günkü performansında kullanabilmeniz için birçok gelişmiş özellik sunuyor. Siz de cihazınızı en iyi performansa ulaştırmak ister misiniz? Android cihazlar için geliştirilen KeepClean – Daha Temiz ve Daha Hızlı uygulaması, bu anlamda yüksek verimlilik sağlıyor. Telefonunuzun hızlı ve sorunsuz çalışması için güçlendirici özellikler sunan KeepClean, birçok işlevi en güvenli şekilde uygulamanızı sağlayacaktır. Hadi bu uygulamaya yakından bakalım.

KeepClean – Daha Temiz ve Daha Hızlı uygulaması, gereksiz dosyalarla hızı yavaşlayan Android cihazınızı temizleyerek işlem hızını artırıyor. Bunun yanında uygulama, pil tasarrufu, CPU soğutma, Wi-Fi güvenliği, sosyal uygulamalar için özel temizleme, uygulama yönetimi gibi özelliklerle de telefonunuzu, ulaşabileceği en iyi performansa ulaştırmayı hedefliyor. Özelleştirilmiş bir hızlandırma uygulaması olan KeepClean ile gereksiz bellek dosyalarını temizleyerek cihazınızda en iyi iyileştirmeleri yapabilirsiniz.

Android telefonunuzun daha iyi çalışmasını sağlayan KeepClean – Daha Temiz ve Daha Hızlı uygulaması, kullanılmayan ancak güç tüketen uygulamaları devre dışı bırakarak pil ömrünü uzatıyor. Batarya tasarrufu, cihazınız için daha sağlıklı ve uzun süreli kullanım sunacaktır.

Telefonlarımıza yüklediğimiz bazı uygulamalar, cihazımıza birçok zarar verebiliyor. Uygulamalarla birlikte gelen gereksiz dosyalar da cihazımızın hızını düşürebiliyor. KeepClean – Daha Temiz ve Daha Hızlı uygulaması, zararlı uygulamaları, dosyaları, reklamları, cihaz açıklarını hızlıca temizliyor. Wi-Fi güvenliği de sağlayan uygulama, çevrenizdeki Wi-Fi ağlarına akıllı tarama uygulayarak Wi-Fi virüslerinin cihazınıza girmesini engelliyor.

Android cihazlarda model ve sürüm kaynaklı uyum sorunlarını da çözmeye çalışan KeepClean – Daha Temiz ve Daha Hızlı uygulaması daha iyi bir yerleştirme ve uyumluluk sunmaya çalışıyor. Uygulamada, akıllı uygulama durumu yönetimi de mevcut.  Uygulamaları toplu olarak silme ve yedekleme işlemleri yapabilirsiniz.

Artık birçok işimizi akıllı telefonumuz üzerinden yaptığımız bu dönemde, cihazlarımızın en verimli düzeyde çalışması da hem önemli hem de zorunlu oldu diyebiliriz. Siz de telefonunuzun performansını KeepClean – Daha Temiz ve Daha Hızlı ile yükseltmek isterseniz uygulamayı Play Store’dan ücretsiz olarak Android cihazınıza yükleyebilirsiniz.

KeepClean
KeepClean
Developer: APPS INNOVA
Price: Free
  • KeepClean Screenshot
  • KeepClean Screenshot
  • KeepClean Screenshot
  • KeepClean Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz