Kategorini Seç ve Yarış – TRT Bil Bakalım

0
1451
trt bil bakalim uygulama inceleme

Akıllı telefonunuzda bilgi yarışması keyfini yaşamak ister misiniz? TRT Bil Bakalım, onlarca alt kategori bulunduran yeni nesil bir bilgi yarışması oyunu. Farklı konulardaki bilgilerinizi test edebilir; yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. TRT Bil Bakalım hem eğlendiriyor hem de öğretiyor! Hadi o zaman mobil oyunun detaylarına bakalım.

TRT Bil Bakalım oyununda belirttiğimiz gibi birçok alt kategori sizleri karşılayacak. Bu kategoriler arasından dilediğinizi seçerek yarışma konusunu belirleyebilirsiniz. Bunun yanında belli bir kategoriye bağlı kalmadan rastgele soru sorulmasını da isteyebilirsiniz. Oyunda bunu da seçebiliyorsunuz.

Dünya tarihi, coğrafya, gastronomi, filmler, başkentler… TRT Bil Bakalım’da birçok konuda kendinizi test etme imkanınız var. Yeşilçam filmlerini ne kadar iyi biliyorsunuz? Ülkelerin başkentlerine ne kadar hakimsiniz? Binlerce soru sizleri bekliyor. Kategorini seç ve yarışmaya başla!

trt bil bakalim oyun

Farklı Oyun Modları

TRT Bil Bakalım’da iki farklı oyun modu bulunuyor. Tek başınıza yarışabileceğiniz gibi karşılıklı oyun modunda diğer kullanıcılarla rekabet edebiliyorsunuz. “Tek başına” adlı oyun modunda dilediğiniz kategoride zamana karşı oynayıp puan ve altın kazanarak liderlik tablosuna girebilirsiniz. Bütün oyuncularla rekabet ederek tüm zamanların rekorlarını kırabilirsiniz.

Oyunun “karşılıklı” kategorisini seçtiğinizde ise ister rastgele bir rakiple eşleşin, isterseniz de oyun kurup dilediğiniz kişiye davetiye göndererek teke tek yarışın. TRT Bil Bakalım oyununun en güzel taraflarından biri de oyun grubunuzu belirlemenize imkan vermesi diyebiliriz.

Arkadaşlarınızla Rekabet Edin

Oyunda on kişiye kadar kullanıcının aynı anda yarışabileceği bir oyun grubu oluşturabilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla yarışarak keyifli ve rekabeti bol vakitler geçirebilirsiniz.

trt bil bakalim bilgi yarismasi

Farklı oyun türlerinde, dilediğiniz kategoride ve dilediğiniz kişilerle bilgi yarışması keyfi sunan TRT Bil Bakalım, akıllı telefonunuzda eğlenceli zamanlar sunuyor. Hem yeni bilgiler keşfedecek hem de eğleneceksiniz.

Oyunun ücretsiz ve reklamsız olduğunu da belirtelim. Kullanıcılara kesintisiz bir oyun deneyimi sunuluyor. Android ve iOS kullanıcıları tarafından oldukça iyi yorumlar alan ve sevilen TRT Bil Bakalım, mobil cihazınızda sizlere bilgi ve eğlence sunuyor.

Siz de bilgi yarışmalarını seviyorsanız TRT Bil Bakalım oyununu denemenizi tavsiye ederiz. Oyunu Google Play Store ve App Store’dan ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz