İşe Göre Usta Arama Platformu : Ustaiste

0
1897

Her alanda hizmet!

Arma Bilgi Teknolojileri tarafından geliştirilen Ustaiste uygulamasında sistem şu şekilde işliyor: Öncelikle yaptırılacak olan işin konum bilgisi net olarak belirleniyor. İl, ilçe ve semt bilgileri belirlendikten sonra alınacak olan hizmetin kategorisi seçiliyor. Ancak, konum bilgilerini girmekle uğraşmadan daha hızlı bir erişim sağlamak için arama çubuğuna ihtiyaç duyduğunuz işin usta tanımını da (boyacı, çilingir, elektrikçi vb.)  yazabilirsiniz.

Belirtilen kriterlerin ardından listelenen ustaların profil bilgilerine göz atabilir, hizmet alanları uygun olanları arayarak iletişime geçebilirsiniz. Site üzerinden ulaştığınız usta ya da firmayı önce 0850 500 20 20 numarasını daha sonra ustanın profilinde bulunan “Dahili” numarayı tuşlamak gerekli iken, mobil uygulamalarda aramalar otomatik olarak yapılıyor.

Eğer iş almak amacı ile uygulamaya kayıt yaptırmak istiyorsanız, müşteriler tarafından aranmak için usta üyeliği hesabınızın bulunması şart. Bununla birlikte 0850 500 20 20 numaralı telefondan size ait bir ‘Dahili’ numarasının oluşturulması gereklidir. Bu işlem tamamlandıktan ve talep edilen diğer bilgileri kaydettikten sonra, hizmet verebileceğiniz alana dair en fazla 5 kategori seçme hakkınız bulunuyor. Ayrıca adres bilgileriniz eksiksiz ve hizmet verebileceğiniz ilçeler doğru belirtilmiş olmalı. Son aşamada, Hesabı Aç butonuna tıklayarak sisteme kayıtlı olan cep telefonunuza aktivasyon kodu göndermiş oluyorsunuz. Bu kodu ilgili alana girdikten sonra, usta üyelik bilgilerinizin onaylanması ve dahili numaranızın tanımlanması için 0850 500 20 20 numarasından gelen çağrıya yanıt vermeniz gerekiyor. Böylelikle, Usta Üyelik hesabınız aktifleşmiş oluyor.

-Reklam-

Tam başımızın sıkıştığı ya da en zamansız anlarda acilen ustaya ihtiyacımız olabiliyor. Nereden bulacağım, kimi arayacağım derken telaşımız daha da artıyor. İşte bu dertler artık Ustaiste sayesinde dert olmaktan çıkıyor! Uygulamayı Google PlayStore ya da AppStore’dan hemen indirin, hayatınıza bir kolaylık daha ekleyin.

Usta ve Ustalar cebinizde!
Usta ve Ustalar cebinizde!
Developer: AzeyBT
Price: Free
  • Usta ve Ustalar cebinizde! Screenshot
  • Usta ve Ustalar cebinizde! Screenshot
  • Usta ve Ustalar cebinizde! Screenshot
  • Usta ve Ustalar cebinizde! Screenshot
  • Usta ve Ustalar cebinizde! Screenshot
  • Usta ve Ustalar cebinizde! Screenshot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here