Instagram’ın Mesajlaşma Özelliği “Direct”, Masaüstüne Geldi

0
791
instagram direct masaüstüne geldi

Instagram’ın web sürümü için beklenen haber geldi. Instagram’ın internet sitesi üzerinden kullanıcıların mesajlaşabilmelerini sağlayan özellik, test aşamasından sonra tüm kullanıcılara sunuldu.

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram, daha çok mobil uygulama üzerinden kullanılıyor. Ancak platformu, web sürümü üzerinden kullanan kullanıcılar da var. Instagram’ın mobil uygulamasında olan direkt mesajlaşma özelliği, bir süre önce web sürümü için de geliştirilmeye başlandı ve sonrasında sınırlı sayıda kullanıcının kullanımıyla test edildi. Masaüstüne eklenen direkt mesajlaşma özelliği, test aşamasının sona ermesiyle birlikte artık tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir durumda.

instagram masaüstü sürümü

Instagram’ın masaüstü sürümünü kullanan kullanıcılar artık mobil uygulamadaki gibi mesajları görebilecek, yanıtlayabilecek ve bildirimler alabilecek. Ancak eklenen özellik henüz tüm kullanıcılar tarafından kullanılamıyor. Bilindiği gibi yeni özellikler tüm kullanıcılara aynı anda sunulmuyor. Özelliğin her kullanıcıya ulaşması biraz zaman alacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz