Bir yudum kitap – Sesli Kitap Özetleri ve Öyküler

0
3208
bir yudum kitap uygulamasi

Kitapları, akıllı telefonumuzdan okuyabilmemizi sağlayan uygulamaların sayısı gün geçtikçe artıyor. Üstelik sadece okumakla kalmıyor, kitapları sesli olarak da dinleyebiliyoruz. Sesli kitaplar, günün her anında yanımızda olabildiği için oldukça verimlilik sağlıyor. Evinizde herhangi bir işi yaparken, toplu taşıma araçlarında yolculuk ederken ya da gece uykuya dalmadan önce daha çok tercih edilen sesli kitaplar, vaktinizi daha verimli geçirmenize yardımcı oluyor.

Sesli kitap uygulamaları arasından, kullanıcılara farklı özellikler sunmasıyla dikkat çeken bir uygulamadan bahsetmek istiyoruz. Biryudumkitap – Sesli Kitap Özetleri ve Öyküler uygulaması, en iyi kurgu dışı kitapların özetlerini, birbirinden güzel öyküleri ve en sevilen romanlardan kısa pasajları kullanıcılarla paylaşıyor. Seveceğinizi düşündüğümüz bu uygulamanın detaylarından bahsedelim.

En İyi Kurgu Dışı Kitapların Özetleri

Romanların kurgulanmış dünyasından ve karakterlerinden uzaklaşmak isteyenler için birçok kurgu dışı kitapların özetleri bu uygulamada yer alıyor. Bunları okunabilir ve sesli formatta sunan uygulama, kısa vakitlerinizi bu özetlerle verimli geçirmenizi sağlıyor.

Uygulamaya ilk olarak bir kullanıcı hesabı oluşturarak girmeniz gerektiğini belirtelim. Hesabınızla uygulamaya giriş yaptıktan sonra açılan keşfet bölümünde, günün özetini ve öyküsünü göreceksiniz. Uygulama tarafından her gün bir kitap özeti ve öykü ücretsiz olarak sunuluyor. Ancak Biryudumkitap – Sesli Kitap Özetleri ve Öyküler uygulamasında bulunan diğer içerikleri okuyabilmeniz için abone olmanız gerekiyor. Abone olduğunuzda uygulamadaki tüm içeriklere erişebilirsiniz.

İster Okuyun İster Dinleyin

Bir yudum kitap uygulamasında açtığınız kitap özetinde ilk önce yazar hakkında bilgi veriliyor. Özeti okumaya geçtiğinizde yazının boyutunu, parlaklığını, gece ve gündüz modunu tercihinize göre özelleştirebiliyorsunuz. Sesli özetler için de okuma hızını istediğiniz gibi ayarlayabilmeniz mümkün. Gelişmiş okuma seçenekleri sunan uygulama, her gün paylaşılan özetler için bildirimler ile günlük hatırlatıcılar da bulunduruyor.

Tarihten kişisel gelişime, psikolojiden girişimciliğe, klasik düşünceden modern felsefeye pek çok konuda kurgu dışı kitapların geniş özetlerini paylaşan uygulama, kitap okuma alışkanlığınıza farklı bir soluk getirecek.

Kitap tutkunları için farklı bir deneyim sunan Bir yudum kitap uygulamasında, kültürel birikimi artıran kurgu dışı kitap özetlerini bulabilirsiniz. Biz uygulamayı başarılı bulduk. Eğer siz de Biryudumkitap – Sesli Kitap Özetleri ve Öyküler uygulamasını deneyimlemek isterseniz, Play Store ve App Store mağazalarını ziyaret edebilir ve uygulamayı ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz