Instagram’a Pop-up Özelliği Geliyor

0
1934
instagram pop-up ozelligi

Popüler sosyal medya platformu Instagram, yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Uygulamanın akıştaki gönderiler için getireceği yeni özellik, kullanıcıların beklediği özelliklerden biri. Instagram’ın yeni özelliğiyle birlikte kullanıcılar artık en son paylaşılan gönderileri pop-up olarak görüntüleyebilecek.

Instagram, son dönemlerde kullanıcılara farklı deneyimler sunan yeni özellikleriyle gündemde sıklıkla yer alıyor. Bu kez platform, yeni güncellemeyle birlikte gelecek pop-up özelliği üzerinde çalışmalar yapıyor. Bu özellikle kullanıcılar, en son paylaşılan gönderileri uygulamanın anasayfasında açılabilir ekran üzerinden “Gönderileri Göster” seçeneğine tıklayarak görebilecek. Böylelikle paylaşılan son gönderilerin gözden kaçması engellenecek.

Instagram’ın algoritmasına göre şu an gönderiler, kullanıcıların etkileşimlerine uygun şekilde sıralanarak akışta gösteriliyor. Bu nedenle kullanıcılar uygulamaya girdiklerinde birkaç gün öncesinde paylaşılmış gönderileri ilk sıralarda görüntülüyor. Pop-up özelliğiyle birlikte Instagram’da artık kullanıcılar, istedikleri takdirde yeni paylaşılan gönderileri yeni bir sayfaya yönlenerek görebilecek.

Sosyal medya uygulaması Instagram’ın, pop-up özelliğini kullanıcılara ne zaman sunacağı henüz bilinmiyor. Ancak bu özellik, kullanıcıları şimdiden oldukça sevindirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz