Instagram, Yeni Özelliklerini Duyurdu

0
1041
instagram yeni ozelliklerini duyurdu

Instagram’a yeni özellikler ekleniyor. Instagram kullanıcıları artık hesaplarındaki etkinlikleri tek bir yerden kolaylıkla gerçekleştirip kontrol edebilecek.

Popüler sosyal medya platformu Instagram, yeni özelliklerle kullanıcıları buluşturmaya devam ediyor. Yeni özellikler, kullanıcı deneyimini oldukça iyileştirme yönünde diyebiliriz. Uygulamaya “etkinliğiniz” bölümüyle birlikte eklenen yeni özellik sayesinde birçok işlem, kısayollarla yapılabilecek.

Instagram “Etkinlik” Özelliği

Instagram kullanıcılarının profillerinde artık “etkinliğiniz” adı verilen yeni bir bölüm sunulacak. Şu ana kadar Instagram profilinde yer alan beğenileri, yorumları ve gönderileri silmek için tek tek işlem yapılması gerekiyordu. Yeni özellik, bunları toplu olarak yapmayı mümkün kılıyor.

instagram yeni ozellik

Kullanıcılar gönderilerini, yorumlarını ve diğer etkinliklerini toplu olarak silebilecek. Ayrıca geçmişteki etkileşimler ve arama etkinlikleri de detaylı şekilde “etkinliğiniz” bölümü içerisinde yer alacak. Instagram kullanıcıları hesaplarında yaptıkları değişiklikleri kolaylıkla inceleyip yönetebilecek.

Instagram’ın yeni özelliği hem gönderi kontrolünü kolaylaştırıyor hem de geçmiş etkileşimlere kolay erişim imkanı sağlıyor. Özellik, birçok kullanıcıya ulaştı. Kademeli olarak dağıtıldığı için henüz tüm kullanıcılara ulaşmış değil. Uygulamayı güncelleyerek özelliğin gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz