İngilizce Kelime Testi

0
1316
ingilizce kelime testi uygulama incele

İngilizce öğrenmeyi daha eğlenceli hale getirecek uygulamalarla öğrenme sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz. Bu anlamda pek çok uygulama ve oyunlar bulunuyor. Özellikle İngilizce öğrenmek için kelime bilgisinin oldukça önemli olduğunu biliyoruz. Kelime testleriyle her gün öğrendiğiniz ve kelime bilginizi tazelediğiniz uygulamalarla bunu pratik hale dönüştürebilirsiniz. İngilizce Kelime Testi de bunlardan biri!

İngilizce kelime oyunları ile kelime bilginizi artırırken eğlenceli bir zaman geçirmek mümkün. Google Play Store’da yer alan İngilizce Kelime Testi, sunduğu deneyimle eğlenceyi ve bilgiyi cebinize getiriyor. Bu ücretsiz İngilizce Kelime Testi ile dil seviyenizi test edip yeni kelimeler öğrenebilirsiniz.

İngilizce Kelime Bilginizi Artırın

Testlerde, en yaygın kullanılan İngilizce kelimelerin Türkçe karşılıkları soruluyor. İngilizce temel kelimeleri öğrenmek için farklı kategorilerdeki yüzlerce soru ile pratik yapabilirsiniz.

Uygulamanın zor, orta ve temel seviye olmak üzere üç farklı seviyesi bulunuyor. Kolay seviye testleri, yeni başlayanlar için basit kelimeler içerir. Zor bölümde ise ileri seviye İngilizce kelimeler soruluyor. Kendi seviyenize uygun şekilde seçim yaparak uygulamayı verimli şekilde kullanabilirsiniz.

İngilizce Kelime Testi’nde her bir test 15 sorudan oluşuyor. Soruları cevapladıktan sonra sonuç ekranında doğru ve yanlış cevap sayıları gösteriliyor. Ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz uygulama ile kelime bilginizi artırın. Üstelik bunu eğlenceli bir şekilde yapmanın mümkün.

Her gün yaptığınız pratiklerle kelime bilginizin arttığını gözlemleyebilirsiniz. Kelime ezberlemek, sık tekrarlar gerektirdiği için uygulamada öğrendiğiniz kelimeleri not alarak tekrar zihninize hatırlamanız faydalı olacaktır.

İngilizce Kelime Testi, çevrimdışı da kullanılabildiği için internet bağlantınızın olmadığı zamanlarda da pratik yapmaya devam edin.

İngilizce kelime bilgisini geliştirirken bir yandan da keyifli vakit geçirmek isteyenlere İngilizce Kelime Testi oyununu denemelerini öneririz. Hem verimli hem de eğlenceli bir oyun deneyimi sunan İngilizce Kelime Testi’ni Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

İngilizce Kelime Testi ile İngilizce öğrenmek şimdi daha kolay!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz