Instagram Reels İçin Ses Efekleri Geliyor

0
1114
instagram reels ses efektleri ozelligi

Instagram, Reels’a yeni bir özellik kazandırıyor. Instagram kullanıcıları artık Reels’ta video paylaşımı yapmak istedikleri zaman sese çeşitli efektler ekleyebilecek.

Popüler sosyal medya platformu Instagram, yeni özellikler kazanmaya devam ediyor. Eklenecek olan bir yeni özellik olarak ses efektleri özelliği ile Reels kullananlara farklı bir deneyim sunulacak. Ses efektleri, videodaki seslerin değiştirilmesini mümkün kılıyor.

Ses efektlerinde kullanıcılar; ses kontrolleri üzerinden Dev, Vokalist, Helyum, Anonsçu ve Robot gibi seçenekler arasından seçimlerini yaparak sesleri değiştirebilecekler. TikTok’un popüler özelliklerinden biri olan ses efektleri artık Reels’ta da kullanılabilecek.

instagram reels ses efektleri

Metin Okuma Özelliği de Eklenecek

Instagram Reels’a gelecek bir diğer özelliğin de “metin okuma” olduğunu ekleyelim. Kullanıcılar, videoları için bir metin eklediklerinde bu metin, otomatik olarak robotik bir ses ile seslendirilebilecek.

Reels için gelen yeni özellikler kullanıma sunuldu. Tüm kullanıcılara ulaşması biraz zaman alacaktır. Instagram uygulamasını güncelleyerek bu özelliklerden yararlanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz