İngilizce Öğrenmek İçin En İyi 10 Mobil Uygulama

1
5598
İngilizce öğren

Yabancı dil öğrenmek için birçok yöntem bulunuyor. Bunlardan en iyi alternatif ilk etapta yurt dışına çıkmak olur. Bir dili yerinde bulunarak daha rahat öğrenebileceğiniz kesindir. Fakat ne yazık ki imkanlar buna izin vermeyebilir. Hal böyle olunca geriye dil kursları ve dil kitapları kalıyor. Ancak birçok kişi bir süre sonra sıkılıp dil öğrenmekten vazgeçebiliyor. Bu yüzden de İngilizce öğrenmek için en iyi 10 mobil uygulama imdadımıza yetişiyor. Dil öğrenmek aslında çok da zor değil. Yeter ki sıkılmadan istikrarlı bir şekilde devam edin. Sizler için birçok mobil uygulamayı inceledik. En iyi İngilizce uygulamaları 2019 listesi bu yazımızda! Yabancı dil öğrenmek isteyen kişiler en iyi İngilizce uygulamalarına mutlaka bakmalı. Çünkü seçtiğimiz bu mobil uygulamalarla dil öğrenmek çok kolay ve keyiflidir.

1. Learn English with Videos!

Learn English with Videos! mobil uygulama

İçerisinde 10.000’den fazla video bulunan bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz. Normalde ücretli olan bu uygulamayı deneme süresinde incelemeniz mümkün. Uygulamayı tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Learn English with Videos! mobil uygulaması ile İngilizce öğrenmek tam anlamıyla harika. Öyle ki kimi zaman kendinizi yurt dışındaymış gibi bile zannedebilirsiniz. Learn English with Videos! uygulamasını Android cihaza yüklemek için tıklayınız, iOS cihaza yüklemek için tıklayınız.

2. İngilizce Öğrenmek ABA English

aba english

Uygulamada şu an 21 milyondan fazla öğrenci bulunuyor ve yabancı dil öğreniyorlar. İngilizce Öğrenmek ABA English mobil uygulaması gerçek hayatta İngilizce öğrenme keyfini cihazımıza getiriyor. Üstelik 7 gün ücretsiz deneme süresiyle bile İngilizce seviyenizde fark yaratabilirsiniz. Özel video sınıfları bulunan bu uygulamada eğitiminizi tamamlamanızın ardından resmi ABA İngilizce sertifikası alabiliyorsunuz. Geçtiğiniz her seviye için özel olarak hazırlanan bu sertifikaları her yerde kullanabilirsiniz. İngilizce Öğrenmek ABA English uygulamasını Android cihaza yüklemek için tıklayınız, iOS cihaza yüklemek için tıklayınız.

3. Dil Öğrenme Kılavuzu

dil öğrenme kılavuzu

Bir anda yurt dışına gitmek durumunda kalsanız ve dil seviyeniz yeterli olmasa ne yapardınız? Dil öğrenme kılavuzu mobil uygulaması işte tamda bu noktada devreye giriyor. Öncelikle uygulamanın aşırı keyifli olduğunu söyleyebiliriz. Dil öğrenme sürecinde size konuşan bir papağan eşlik ediyor. Hatta bütün dili bu papağandan öğreniyorsunuz. Üstelik farkına bile varmadan. Uygulamada karşımıza çıkan kategoriler tamda yurt dışında ihtiyacımız olan şeyler. Acil durumlar için diyaloglar, yemek için diyaloglar, tanışma, alışveriş, sayılar, hepsi ve daha fazlasını bu uygulamada bulabilirsiniz. Dil öğrenme kılavuzu uygulamasını Android cihaza yüklemek için tıklayınız, iOS cihaza yüklemek için tıklayınız.

4. Yardımcı Uygulama iTranslate

itranslate mobil uygulama incele

İngilizce dil seviyenizi geliştirmenizin yanı sıra bir uygulamadan daha bahsetmekte fayda var. Özellikle pratik yaparken faydalanabileceğiniz iTranslate uygulaması ile her dili çevirebilirsiniz. Konuşma diyaloglarını çevrimiçi/çevrimdışı çevirme özelliği bulunan bu uygulama size çok yardımcı olacaktır. Gittiğiniz her yerde yanınızda olacak bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz. iTranslate uygulamasını Android cihaza yüklemek için tıklayınız, iOS cihaza yüklemek için tıklayınız.

5. Engly

engly uygulaması

Bir İngilizce temeliniz bulunuyor ancak hangi seviyede olduğunuzu bilmiyorsanız Engly mobil uygulaması denemeye ne dersiniz? Her dil seviyesine hitap eden bu uygulamanın birçok avantajı bulunuyor. İçerisindeki videoları izleyerek İngilizce öğrenmemek neredeyse imkansız. Engly uygulamasını Android cihaza yüklemek için tıklayınız, iOS cihaza yüklemek için tıklayınız.

6. Pratik İngilizce Cümleler

pratik ingilizce cümleler

Hayatımızın her anında İngilizce pratik yapabileceğimiz cümleler bu uygulamada bulunuyor. Pratik İngilizce cümleler uygulaması sayesinde İngilizce konuşmak çok kolay. Uygulamada yer alan yüzlerce cümle sayesinde kendinizi rahatlıkla anlatabilirsiniz. Etkili bir İngilizce öğretme tekniğini benimseyen bu uygulamayı denemelisiniz. Pratik İngilizce cümleler uygulamasını Android cihaza yüklemek için tıklayınız.

7. İngilizce Kelime Testleri 5000 Kelime

ingilizce öğren

Öncelikle bu uygulamanın diğerlerinden çok daha farklı olduğunu söylemeliyiz. Özellikle YDS, YÖK-DİL, TOEFL gibi yabancı dil sınavlarına hazırlanıyorsanız kelime dağarcığınızı geliştirmeniz gerekecektir. İngilizce Kelime Testleri 5000 Kelime – YDS -TOEFL -ingilizce kelime ezberleme uygulamasını denemenizi tavsiye ederiz. İngilizce kelime testleri 5000 kelime uygulamasını iOS cihaza yüklemek için tıklayınız.

8. Hello7

ingilizce öğrenmek

Hello7 uygulaması sayesinde İngilizce öğrenmek hiç bu kadar zevkli olmamıştır. Dil kurslarından, kitaplardan, uygulamalardan kolaylıkla sıkılan birisiyseniz bu uygulama tam size göre. Her gün telefonunuza gelen İngilizce kelimeler sayesinde İngilizce öğrenebilirsiniz. Üstelik süreç içerisinde kelime bilginizin ne kadar geliştiğine siz bile hayran kalacaksınız. Hello7 uygulamasını iOS cihaza yüklemek için tıklayınız.

9. Hola Kelime Kartları

ingilizce mobil uygulama

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi İngilizce öğrenmek için birçok teknik bulunuyor. Bu tekniklerden bir tanesi de İngilizce oyun aktivitelerinde bulunmak. Sizlere oyun oynuyormuş hissini verecek Hola kelime kartları uygulaması binlerce kelime öğrenmenizi sağlıyor. Hola kelime kartları uygulamasını Android cihaza yüklemek için tıklayınız.

10. Duolingo

duolingo

2013 yılında gösterdiği başarısıyla Dualingo uygulaması, Apple tarafından en iyi İngilizce öğrenme uygulaması seçilmişti. Hala güncelliğini koruyan bu uygulamaya mutlaka bir şans vermelisiniz. Söz konusu İngilizce öğrenmek olduğunda akıllara ilk gelen hala Dualingo uygulaması olmuştur. Duolingo’yla Bedava İngilizce uygulamasını Android cihaza yüklemek için tıklayınız, iOS cihaza yüklemek için tıklayınız.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz