Falcıhane – Sesli Fal ile Falınız Konuşsun

0
6962

Birçok kişi için fal baktırmak hep keyifli olmuştur. En güzel arkadaş sohbetlerine eşlik eden türk kahvelerini yudumlamak harikadır. Peki siz falınızı kime baktırıyorsunuz, arkadaşlarınıza mı? Elbette bu tür durumlarda arkadaşlarınız “Ben fal bakamam” deyip sizi geçiştirecektir. Uygulama mağazalarında yer alan fal baktırma uygulamaları ile fal baktırmak isteyebilirsiniz. Tamda bu sırada akıllara Falcıhane uygulaması gelecektir. Öncelikle şunu bilmelisiniz. Falcıhane mobil uygulaması diğer uygulamalardan oldukça farklı. Tıpkı arkadaşınız size fal bakıyormuş hissini yaşatan bu uygulama sesli konuşuyor. Hadi o zaman Falcıhane uygulamasıyla tanışalım!

Fal baktırma deneyiminde, falı bakan kişinin sesli konuşması çok daha başkadır. Diğer uygulamaların işleyişinde falınız telefonunuza mesaj olarak gelir. Fakat Falcıhane uygulamasında falcınız sizin için sesli sesli falınızı anlatacaktır. Kullanıcı deneyimlerini sizler için inceledik. Üstelik birkaç kez bu uygulamayla fal baktırdık. Falcının tespitleri birçok konuda sizleri mutlu ediyor. Hem detaylı olarak anlatıyor hemde birebir kendi sesiyle aktarıyor.

Uygulamanın işleyişi oldukça kolay. Ayrıca kullanıcı odaklı tasarımı sayesinde kullanımı çok keyifli bir uygulama. Astroloji konusunda oldukça bilgili olan Falcıhane, sizin burç bilginizden de faydalanıyor. Böylelikle falınızı yorumlarken son derece nokta atışı attığını söylemekte yarar var. Bir uygulamanın hakkınızda bu kadar şey bilmesinin şaşırtıcı olduğunu söylemeliyiz. Sizlerde “fala inanmam falsız da kalmam” diyen kişilerdenseniz, bu uygulamaya mutlaka bir şans vermelisiniz.

Falcıhane uygulamasının içinde birçok kahve falı hakkı tanınıyor. Öncelikle günde 1 falı ücretsiz olarak gönderebiliyorsunuz. Fallarınız cebinize yazılı olarak geliyor ancak isterseniz sesli olarak dinleyebiliyorsunuz. Fal yorumlarının tamamen kişiye özel olarak hazırlanması büyük bir artı. Yani falcıhane uygulamasıyla arkadaşınıza gelen yorumla sizin yorumunuz asla aynı olmayacaktır.

Gerçek falcıların tecrübelerini teknolojiyle buluşturan Falcıhane uygulamasını bizler çok sevdik. Falcıhane ile keyifli fal sohbetlerine hazır olmalısınız. Çünkü hiç beklemediğiniz yorumlarla karşılaşabilirsiniz. Falcıhane-Sesli Fal sayesinde fal baktırmak için falcıya gitmenize gerek kalmayacaktır. Uygulamanın tek eksi yanı şuan için App Store üzerinde yer almaması. Uygulamayı yalnızca Android cihaz sahipleri kullanabiliyor. Umuyoruz ki yakında İOS cihazlar içinde bu tür bir uygulama geliştirilecektir.

Falcıhane - Sesli Kahve Falı
Falcıhane - Sesli Kahve Falı
Developer: Anloft
Price: Free
  • Falcıhane - Sesli Kahve Falı Screenshot
  • Falcıhane - Sesli Kahve Falı Screenshot
  • Falcıhane - Sesli Kahve Falı Screenshot
  • Falcıhane - Sesli Kahve Falı Screenshot
  • Falcıhane - Sesli Kahve Falı Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz