Hunt Numbers 3D

0
3210

2017 yılının Eylül ayında App Store üzerinde yerini alan Hunt Numders 3D uygulaması, akıllı telefonları ile oyun oynamayı sevenlere bambaşka bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Beceri oyunları kategorisinde yer alan bu oyun sizi birer harf avcısına dönüştürüyor.

Yerli bir oyun geliştirici olan Türker Güney tarafından geliştirilen ve App Store’da yayınlanmaya başlayan Hunt Numbers 3D oyunu, sizi galaksinin sonsuzluğunda harflerin peşinden sürüklüyor.

Oyunda ki amacınız ekranda size verilen ve yakalanması gereken rakamı tutmak olacak. Bu rakamları büyükten küçüğe doğru giden bir sıra ile toplamanız gerekiyor. Tabi ki bu o kadar kolay değil. Ekranda sürekli akan rakamlar arasında sizden istenileni bulmak zorundasınız.

Hunt Numbers 3D oyunu, sizden istenen rakamı belli bir süre içinde yakalamanızı istiyor. Oyunda seviyeler değiştikçe sürelerde de farklılık gösteriliyor. Bu işlem sırasında parmaklarınızı kullanarak ekranı istediğiniz şekilde döndürebilir ya da hareket ettirebilirsiniz.

Oyun içinde size yardımcı olması ve oyunun akıcılığını sağlaması açısından üç farklı bonus topu bulunuyor. Bu toplar birbirinden farklı amaçlar için kullanılıyor.

Kırmızı olan bonus topları mevcut hedefi olduğu yerde yok etmenizi sağlıyor.

Mavi olan bonus topları, ekranda bulunan rakamların 4 saniye boyunca hareketsiz kalmasını sağlıyor.

Yeşil olan bonus topları ise süre ile alakalı olan tek bonus olarak karşımıza çıkıyor. Harfleri yakalama esnasında süreniz yetmediyse bu bonusu kullanarak ekstra süre alabilirsiniz.

Hunt Numbers 3D oyununda ekranı sağa sola çevirdiğiniz zaman bazı durumlarda ekran bozulabiliyor. Böyle bir durum karşısında ekranın sağ alt köşesinde bulunan ve ekran sıfırlama olarak adlandırılan butona tıklarsanız görünüm eski halini alacak ve rakamlar yine platform üzerinde gösterilecektir.

Şu an App Store üzerinde bir benzeri olmayan bu oyun kullanıcılardan olumlu yorumlar alıyor. Basit kurgusu ve karmaşık olmayan ekran yapısı sayesinde farklı bir oyun deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Siz de sayılarla uğraşacağınız ve diğerlerinden daha farklı olan bir oyun oynamak istiyorsanız Hunt Numbers 3D oyunu tam size göre. Bu oyunu ücretsiz olarak App Store üzerinden indirip iOS işletim sistemine sahip bütün cihazlarda oynayabilirsiniz.

‎Hunt Numbers 3D
‎Hunt Numbers 3D
Developer: Turker GUNEY
Price: Free+
  • ‎Hunt Numbers 3D Screenshot
  • ‎Hunt Numbers 3D Screenshot
  • ‎Hunt Numbers 3D Screenshot
  • ‎Hunt Numbers 3D Screenshot
  • ‎Hunt Numbers 3D Screenshot
  • ‎Hunt Numbers 3D Screenshot
  • ‎Hunt Numbers 3D Screenshot
  • ‎Hunt Numbers 3D Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz