Hunicorn İle Proje Arkadaşı Bul

0
3179
hunicorn uygulamasi

Yaptığınız iş haricinde kendinize ek bir gelir kaynağı yaratmak amacıyla bir yandan farklı işlerle uğraşmak, sizi hem daha güvende hissettirecek hem de çok yönlülüğünüzü arttıracaktır.  Eğer siz de kendiniz için bir yan proje oluşturmak, yeni bir proje başlatmak ve bu projeden gelirinize ek bir gelir akışı elde etmek isterseniz sizi bu konuda harika deneyimler yaşayacağınız bir uygulama ile tanıştıracağız. Hunicorn uygulaması, bu yöndeki beklentinizi karşılamak adına oluşturulmuş oldukça başarılı ve kullanımı basit bir uygulama. Bu yazımızda uygulamaya dair pek çok detayı bulabilirsiniz. Uygulamanın sunduğu özellikler neler? Uygulama nasıl kullanılır? Uygulamayı nereden edinebilirsiniz? Bu gibi soruların cevabı için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Hunicorn, ürettiğiniz yan bir projeniz varsa, bu projenizle ilgili size yardımcı olabilecek kişileri bularak birlikte çalışmanıza imkan sağlayan bir uygulama. Bir fikir ürettiniz ve bunun hakkında bir proje başlatmak istiyorsunuz diyelim. Ancak bu fikri nelerle ilişkilendirerek büyüteceğinizi ve nasıl gerçekleştireceğinizi bilmiyorsunuz. Bu noktada ihtiyacınız olan, konu ile ilgili bir geliştiriciye başvurmak olacaktır. Hunicorn uygulaması tam olarak bu ihtiyacınıza cevap verecek nitelikte bir uygulama. Bu uygulama üzerinden projeniz için size gerekli olan bilgileri, becerileri kazandırabilecek, yön verebilecek insanlarla etkileşimde bulunarak çalışmalarınızı ileriye taşıyabilir ya da sonuca kavuşturabilirsiniz.

Uygulama Nasıl Kullanılır?

Hunicorn uygulamasını yükledikten sonra ilk önce yapmanız gereken kendinize bir profil oluşturmak olacaktır. Kullanıcı bilgilerinizi, projedeki rollerinizin ve sahip olduğunuz becerilerinizin ne olduğu hakkındaki bilgileri yazmanız gerekiyor. İlgili kısımda tam olarak ne aradığınızı, mecvut projeniz ya da başlatacağınız projenizde hangi yönlerde eksiklikleriniz olduğunu belirtiyorsunuz. Sonrasında paylaştığınız bilgilere göre eksik kaldığınız alanları tamamlayabilecek becerilere sahip, birlikte çalışmaya uygun olan kişileri bularak iletişim kurabiliyorsunuz.

Gerek hazır bir proje üzerinden gerek başlangıç aşamasında olan bir fikir üzerinden size destek olacak çalışma arkadaşı arıyorsanız bu uygulama tam size göre! Projenizi bitirdiyseniz ancak nasıl pazarlayacağınız hakkında pek bir bilginiz yoksa Hunicorn üzerinden tanıştığınız insanlarla bu sorununuzu çözebilirsiniz.

Siz de fikrinizi gerçeğe dönüştürmek, takım arkadaşınızı bularak projenizi geliştirmek istiyorsanız bu uygulamadan yararlanabilirsiniz. Hunicorn şuan için sadece App Store mağazasında bulunuyor. Dilerseniz ücretsiz olarak sunulan bu uygulamayı aşağıdaki bağlantı üzerinden cihazınıza yükleyebilirsiniz.

‎Hunicorn
‎Hunicorn
Developer: Silver Shark OU
Price: Free
  • ‎Hunicorn Screenshot
  • ‎Hunicorn Screenshot
  • ‎Hunicorn Screenshot

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz