HSBC Mobil Bankacılık

0
4918

Tüm bankacılık işlemlerinizi zaman sınırı olmadan yaparken, bunu istediğiniz yerden güvenle gerçekleştirme imkanı sunan aplikasyonlardan biri de HSBC Mobil Bankacılık uygulaması. Yakın zamanda yeni güncellemesiyle kullanıcılarla buluşacak olan uygulama, birçok avantaja sahip.

Dünyanın her neresinde olursanız olun hesap bilgilerinize HSBC Mobil Bankacılık ile erişebilir, son işlemlerinizi kontrol edebilir ve hesap bakiyelerinizi görüntüleyebilirsiniz. Para transferi söz konusu olduğunda ilk sıralarda yerini alan güvenlik şartının özellikle sağlandığı uygulamada gönül rahatlığıyla transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Güvenlik demişken HSBC’nin, mobil bankacılık girişlerinizde 128-bit SSL şifreleme teknolojisi kullanarak bilgilerinizi koruma altına aldığını belirtelim.

Bununla birlikte, yaşadığınız ülkedeki çeşitli bankacılık hizmetlerinden yararlanabilme şansınız bulunuyor. Ancak uygulamaya giriş yapabilmek için HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı müşterisi olma koşulunuz aranmakta. Güvenli anahtar cihazı kullananlardansanız kullanıcı kodu ve parolanızı girdikten sonra Güvenli Anahtar cihazınız ile üretmiş olduğunuz tek şifre bundan sonraki girişleriniz için geçerli olacaktır. Güvenli Anahtar cihazı kullanmıyorsanız, kullanıcı kodu ve parolanızı girdikten sonra Mobil Güvenli Anahtarınızı aktive etmeniz gerekiyor. Bunun için gösterilen adımları takip etmeniz yeterli. Aktivasyon işleminin ardından, HSBC Mobil Bankacılık uygulamasına yalnızca Güvenli Anahtar şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Eğer üyeliğiniz bulunmuyor ise, HSBC web sayfasını ziyaret ederek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bilmeniz gereken bir diğer husus: Uygulamayı çalıştırdığınız sırada, internet kullanımı için GSM operatörünüz tarafından veri ücretlendirmesi uygulanabiliyor.

iOS ve Android ile uyumlu olan aplikasyonu, iPad’e özel uygulaması sayesinde iPad’lerinizde de kullanabilir, bankacılık işlemlerinizi her an her yerden gerçekleştirebilirsiniz. HSBC Mobil Bankacılık uygulamasını, mobil cihazınızın işletim sistemine uygun olarak App Store ya da Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. HSBC güvencesi ile tüm işlemlerinizi rahatlıkla yapabilir, onları takip edebilirsiniz.

Mobil Bankacılık ve Mobil Güvenli Anahtar hakkında ulaşmak istediğiniz tüm bilgiler içinse HSBC web sitesine göz atabilirsiniz. Aynı zamanda uygulamanın erişim izin talepleri ve sebepleri hakkında da hsbc.mobi/tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Hayat hızla akıp giderken, hayatı sizin için yakalayan aplikasyonla ilgili görüşlerinizi ve önerilerinizi iletmeniz ise, uygulama geliştiricisinin sizden tek isteği.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz