CEPTETEB Mobil Uygulaması

0
4009

iOS ve Android cihazlarda beğenilerek kullanılan uygulama CEPTETEB, artık Apple Watch için de kullanıma uygun. Apple Watch için özel tasarlanan fonksiyonlar ile kullanıcı kitlesini arttıracak olan aplikasyon aynı zamanda Türkiye’nin iPhone’a özel ilk mobil bankası olma özelliğini taşıyor.

Yeni eklenen kanalları ile dijital bankacılık platformuna yeni bir soluk kazandıran TEB, yeniliklere doymuyor. CEPTETEB’i cihazınıza indirin, banka şubelerinde sıra beklemekten, karışık banka prosedürleri için vakit kaybetmekten kurtulun. Uygulama zaten istediğiniz yeri sizin için anında bankaya dönüştürüyor. Dolayısıyla tüm işlemlerinizi olduğunuz yerden rahatlıkla halledebiliyorsunuz.

Eğer aplikasyona dair beklentileriniz varsa, hepsini unutun. Çünkü CEPTETEB beklentilerinizin çok ötesinde pratik çözümler sunarak hayatınızı dilediğinizden daha kolay hale getiriyor. Eğer CEPTETEB müşterisi değilseniz hiç dert etmeyin. Uygulamayı indirdikten sonra ‘Müşteri Ol’ formunu doldurun, CEPTETEB’li olmanız için istediğiniz an istediğiniz yerde ziyaretinize gelsinler.

Mobil şubede tüm ihtiyaçlarınıza yönelik yenilikler barındıran uygulama, avantajlı faiz oranlarına sahip CEPTETEB Hesap, CEPTETEB Vadeli Hesap ve CEPTETEB İhtiyaç Kredisini sizlerle buluşturuyor. Ayrıca birden fazla kredi kartını yanınızda taşımak istemiyorsanız, CEPTETEB Kredi Kart’ına başvurmanız en avantajlı seçimlerden biri. Mobil uygulama üzerinden TEB ile ilgili bütün bankacılık işlemlerinizi halledebileceğiniz gibi, CEPTETEB Dijital bankacılık platformuna özel ürünlere yönelik işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.  Aklınıza takılan her türlü bilgi ve yönlendirme için CEPTETEB Destek Merkezi ile canlı olarak yazılı iletişim sağlayabilir, ihtiyaç duyduğunuz desteği alabilirsiniz.

Müşterisinin sesine kulak veren ve bu doğrultuda uygulamayı geliştiren TEB, aplikasyonun güncel sürümünde; trafik cezası ve MTV ödeme, otomatik ödeme talimatı verme ve iptal etme, vadeli hesap kapatma, vadeli hesaba para ekleme ve çıkartma, kredi erken kapatma, kredi kartı ve hesap işlemlerini kısıtlama, otomatik limit arttırma talimatı verme, ekstre tercihlerini değiştirme olanaklarının tümünü sağlıyor. Bununla birlikte, daha iyi hizmet sunmak için CEPTETEB’in daha da gelişmesini amaçlayan banka, tüm görüş ve önerileri itinayla dikkate almaya devam ediyor. Ücretsiz olarak kullanıcılarla buluşan ve bir hayli avantajlı olan aplikasyona sahip olmak için App Store ya da Play Store’u ziyaret edebilirsiniz.

‎CEPTETEB
‎CEPTETEB
Price: Free
  • ‎CEPTETEB Screenshot
  • ‎CEPTETEB Screenshot
CEPTETEB
CEPTETEB
Price: Free
  • CEPTETEB Screenshot
  • CEPTETEB Screenshot
  • CEPTETEB Screenshot
  • CEPTETEB Screenshot
  • CEPTETEB Screenshot
  • CEPTETEB Screenshot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here